Vajinismusu YENDİMMMMM

Esrakzn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2022
9
8
11 ay önce evlendim ve eşimle ilişkiye giremiyordum sürekli kendimi kandırdım oolur olur diye ama olmadı en son doktora gitmeye karar verdim gittim muayenemi oldum ve vajinismus olduğumu öğrendim doktorum bana vajinismus konulu kitaplar önerdi egzersizler verdi kitapları aldım okudum egzersizlerimi yaptım ve o kitaplar o kadar faydalı olduki anlatamam parmak egzersizini yaptım ve artık bu psikolojik savaş son bulduuu Rabbime hamd olsun inanın hiç anlatıldığı gibi bir şey yok hiç bir acı hisettmedim ve öyle anlatılan kadar kanamam da olmadı sadece çevrenin söylediklerini çok büyütmüşüm kafamda bende yenmeden önce buraya girip acaba bir gün bende yendim diyee buraya yazabilirmiyim diyordum veee en sonunda yazdımmmm Rabbim bu durumda olan herkesi bir an önce kurtarsın

Nedir bu vajinismus valla bilmiyorum

Ya gerçekten bunu bende istiyorum, yendim kelimesini bu kadar kullanmak istemedim hayatımda.. o kadar istiyorum ki bu savaşı içimde bitirmeyi, daha huzurlu olmayı ve kafamın köşesinden uçup gitmesini

Yenince sırtınızdan öyle bir yük kalkıyorki anlatamam yeniden doğmuş gibi oluyorsun

Ya gerçekten bunu bende istiyorum, yendim kelimesini bu kadar kullanmak istemedim hayatımda.. o kadar istiyorum ki bu savaşı içimde bitirmeyi, daha huzurlu olmayı ve kafamın köşesinden uçup gitmesini
Öyle bir yük kalkıyorki sırtınızdan anlatamam yeniden doğmuş gibi oluyorsun

Ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…