Vajinismus'u YENDİMM

YtrGgn

Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2021
3
2
31
Merhabalar ben öncelikle 6 yıllık ewliyim ve vajinismus hastasıydım kadınlar kulübünden bazı bayanların tawsiye üzerine dilator seti aldım we boşuna aylarım hatta senelerim gitti asla çözüm değil we en sonunda Hera klinik Süleyman eserdağ hocam we bana annem gibi ablam gibi bıkmadan usanmadan yardımcı olan Safinaz kara cinsel terapistime we tüm Hera klinik ailesine sonsuz teşekkür ederim onları tanıdığım için çok şanslıyım bütün sorunumu 1 haftada çözdüler Allah hepsinden razı olsun vajinismus kader değildir lütfen ertelemeyin Safinaz hocam sizi çok seviyorum we sizi asla unutmayacağım

ben de pelvik taban uzmanı Cinsel terapist olan Nazlı Akbaşa gittim tedavi için.yeri İstanbulda.

tek seferlik ödeme alıyor ve iyileşene kadar tedaviye devam ediyorsunuz.benim 5 seansta çözüldü.Hatta bu kadar kolaymıymıiş yıllarca erteledim.hatta tedaviden bile çok korktuğum için gitmedim.5 yıllık vajinismus hastasıyım. İyiki Allah karşıma Nazlı hanımı çıkardı.Allah razı olsun kendisinden.Dilatör ve parmak egzersizi kullanmadan tedavi ediyor.

instagramı Fztnazliakbas

Merhaba online mi tedavi aldınız

oncelikle tebrik ederim başardığınız icin inşallah bende başarırım sizden ricam olucak nolursunuz tedavi surecinde ne yapıldığını anlatirmisiniz doktora gidemeyenler icin

safinaz hoca online yapıyormu ve eşsiz katılım oluyormu

neler yaptınız aşamıyorumm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…