VAJİNİSMUS'U YENDİM

shokoladegirl

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2023
2
0
32
“Gerçekten korktuğum kaçtığım şey bu muymuş? “

İçinde olmadan anlaşılabilir bir korku değil bu…
Size vanjinusmus’u yendiğim bir günden sesleniyorum. Sandığınızdan daha kolay olacak sadece adım atın!
Kendinizi Hera klinik Safinaz hanım’ın tecrübesine bırakın. İyi ki siz Safinaz hocam
Süleyman bey Safinaz hanımla çalıştığınız ve bizimle bağını sağladınız için size ayrıca teşekkür ederim çok şanslı olduğumuzu düşünüyorum. Samimiyetle, bir doktor danışandan ilişkisinden öte insani bir yerden sizi anladığını bilmek paha biçilemez. Sen bu süreci atlatana kadar yanındayız demişti gerçekten öyleydi, benim bile kendimi unuttuğum günlerde egzersizlerimi bırakmamam için hatırlatmalar yaptı gecenin bir vakti telefonlarıma baktı. SİZİ ÇOK SEVİYORUM
Ben bekar bir kadın olarak başlardım! Duygusal olarak zor süreçler olsa da evet
Ba-şar-dım!
Özgürleştim! Size kolay olacak diyemem ama olacak diyebilirim mutlaka olacak! Başardığınız o an “Bu muydu? Kaçtığım, korktuğum , uğrunda gözyaşları döktüğüm şey bu kadar basit, doğal mıydı? “ diyeceksiniz emin olun. Ertelemeyin ve sevgiyle kalın

ben de pelvik taban uzmanı Cinsel terapist olan Nazlı Akbaşa gittim tedavi için.yeri İstanbulda.

tek seferlik ödeme alıyor ve iyileşene kadar tedaviye devam ediyorsunuz.benim 5 seansta çözüldü.Hatta bu kadar kolaymıymıiş yıllarca erteledim.hatta tedaviden bile çok korktuğum için gitmedim.5 yıllık vajinismus hastasıyım. İyiki Allah karşıma Nazlı hanımı çıkardı.Allah razı olsun kendisinden.Dilatör ve parmak egzersizi kullanmadan tedavi ediyor.

instagramı Fztnazliakbas

Reklamlaar Bende aramıştım zamanında orayı sıfır ilgi bilgi bile alamadım bırak tedavi olmayı size donucem dedi dönmedi tekrar aradım açmadı. Hiç iyi bi yer değil sadece insanların zor süreçlerini kullanıyorlar biliyorlar bunun için para vermek zorundalar çünkü tedavi olmak zorundalar. En son tercih edilecek yer bence.

Canim bende doktorla yendim ama soran olmadığı sürece kimseye adını vermedim üstelik bence vajinismus alanında en iyi doktorlardan biri benim doktorum ama yazmıyorum sizin gibi her yere. neden her yere ısrarla aynı şeyi yazıyorsun. Reklam mı yapmaya çalışıyorsun hayırdır.

siz neden yazmıyorsunuz bence siz de yazın insanlar bilsin gitsin tedavi olsun.herkes hera klinik yazmış onlarda sorun yokta ben tedavi gördüğüm kişiyi yazınca mı sıkıntı oluyor

siz neden yazmıyorsunuz bence siz de yazın insanlar bilsin gitsin tedavi olsun.herkes hera klinik yazmış onlarda sorun yokta ben tedavi gördüğüm kişiyi yazınca mı sıkıntı oluyor
Çünkü ben burda öncelikle evde yenmeleri için yardım etmeye çalışıyorum elimden geldiğince. En son olmadı doktor desteği alın diyorum. Doktorun ismini de veririm sorun o değil keşke herkes tanısa da kurtulsa. Ama sen her yere sadece doktor adı yazıyorsun başka bisey yok. Madem bu hastalıkla mücadele ettin ne kadar zor olduğunu bilmen lazım insanlara önce biraz destek ol cesaret ver deneyimlerini anlat doktor ismi vermek kusur kalsın. İyi niyetine inanmıyorum kusura bakma.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…