Vajinismusu Yendim💪

Zumra aktas

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2020
2
2
34
Merhaba ben üç yıllık evliyim ve vajinismus hastasıydım.Üç yıl boyunca bir çok doktora gittim yanıt alamadım, psikologa gittim yine çözüme kavuşamadım. Artık öyle bir hale gelmiştim ki kendimi bile tanıyamaz oldum. Artık hiç bir şeyden keyif almıyor, bununla birlikte kendimi de eksik hissediyordum. Bir gün yine çözüm ararken Hera Klinik'i keşfettim. Siteyi inceledim, başarı mektuplarını okudum.Kesin çözüm sunuyorlar kendilerine güveniyorlardı. Bu da benim onlara güvenmeme vesile oldu. Sonunda tüm cesaretimi toplayıp bende yapabilirim deyip kliniğin yolunu tuttum. Op. Dr. Burcu Akdağ Özkök'ün bana olan anlayışlı ve samimi yaklaşımı kendime inanmamı sağladı ve tedaviye başladık. Terapistim, Nuray Canlıoğlu'nun sabırlı, samimi, içten yaklaşımı beni daha çok motive ediyor bir an önce yenmek istiyordum. Sonunda tam beş gün sonra ben bu hastalığı yendimm💪😍 Kendime inanamıyordum, kuş gibi hafiflemiştim. Ne çok beklemişim, ne kadar yorulmuşum. Keşke ertelemeseydim, mutluluk yanı başımdaymış. Benim gibi sorun yaşayan herkes hiç vakit kaybetmeden gönül rahatlığıyla Hera Klinik'in yolunu tutsunlar. İyi ki Hera. Ertelemeyin, özgürleşin❤️❤️

Merhaba ben üç yıllık evliyim ve vajinismus hastasıydım.Üç yıl boyunca bir çok doktora gittim yanıt alamadım, psikologa gittim yine çözüme kavuşamadım. Artık öyle bir hale gelmiştim ki kendimi bile tanıyamaz oldum. Artık hiç bir şeyden keyif almıyor, bununla birlikte kendimi de eksik hissediyordum. Bir gün yine çözüm ararken Hera Klinik'i keşfettim. Siteyi inceledim, başarı mektuplarını okudum.Kesin çözüm sunuyorlar kendilerine güveniyorlardı. Bu da benim onlara güvenmeme vesile oldu. Sonunda tüm cesaretimi toplayıp bende yapabilirim deyip kliniğin yolunu tuttum. Op. Dr. Burcu Akdağ Özkök'ün bana olan anlayışlı ve samimi yaklaşımı kendime inanmamı sağladı ve tedaviye başladık. Terapistim, Nuray Canlıoğlu'nun sabırlı, samimi, içten yaklaşımı beni daha çok motive ediyor bir an önce yenmek istiyordum. Sonunda tam beş gün sonra ben bu hastalığı yendimm💪😍 Kendime inanamıyordum, kuş gibi hafiflemiştim. Ne çok beklemişim, ne kadar yorulmuşum. Keşke ertelemeseydim, mutluluk yanı başımdaymış. Benim gibi sorun yaşayan herkes hiç vakit kaybetmeden gönül rahatlığıyla Hera Klinik'in yolunu tutsunlar. İyi ki Hera. Ertelemeyin, özgürleşin❤❤
Eşinin sana karşı yaklaşımı nasıldı bu süreçte??

Ben de öyleyim ama tedavi olmadım. Bir yıldır evliyim. Çocuğum var. Nasıl oldu derseniz. Zorlamayla birazcık kanam oldu ilk gece. Öyle çocuk oldu. Ondan sonra hiç olmadı

Hera klinik ile yeni bir başlangıcın hikayesi ❣️
Ben 26 yaşında 2 senelik evli bir bayanım tam olarak evlilik denilirse ta ki bu durumun vajinismus olduğunu öğrenene kadar uğraşmadığım denemediğim yol kalmadı etrafındaki çocuk yokmu soruları ee hadi ne zaman soruları ile evden çıkmak kimseyle görüşmek istememek ve sonucunda psikoloji alt üst içine kapanıklık bu durum beni 2 sene baya bir yıprattı ve sadece boşa geçen zamanlar olmaya başladı en sonunda araştırdım hastalığımı ve adını Vajinismus dedikleri illetle karşı karşıya kaldığımı öğrendm direk araştırmaya koyuldum ve ilk tavsiye ettikleri '' Hera Klinik '' Süleyman eserdağ vajinismus tedavi merkezi oldu ilk randevu alındı ve günler kalmştı gitmeme ve o gün geldi ilk seans ilk tedavi korkular endişeler ne olcak acabalar nasıl karşılancam ne yapacaklar bir sürü beynmde sorular dönüp duruyordu gittim gittiğim gibi o kadar sıcak o kadar samimi güler yüzle konuşarak rahatlattılar anlatamam peki dedim bunu ben aşabilcek miyim başarabilcek miyim dedim ve saygı değer hocalarım Sayın: Servet calıkoğlu ve Sayın:Safinaz kara hocam sayesinde onların verdiği cesaret ve morel motive ile sadece 3 günde yendim evet şaşıyorum hala bu ben miyim diyorum bazen kendme ama sonuç mutlu son artık eksiklik yok tamamen kendni evli kadın gibi hissediyorsun eşinle daha mutlusun daha evinde neşelisin geriye tek hayalim kaldı çocuk Allahın izniyle emin olun bu yazımı okuyan tüm hastalara sesim olsun başarıcaksın yeterki inan güven pes etme.. 🙏 Sizlere minnetarım hocalarım her zaman aklımda kalbimdesniz iyiki yollarımız kesişmiş çok teşekkürler ❣️❣️💋✨

Merhaba ben üç yıllık evliyim ve vajinismus hastasıydım.Üç yıl boyunca bir çok doktora gitti
Hera klinikten ara sıra reklama geliyorlar buraya
Evet reklam yapıyorlar .ben 9 ay önce hereda tedaviye başladım 2 ay boyunca git gel sonra eline kağıt tutusturup iyilestin git evde devam et .aylardır çaba sarf ediyorum yazık paramada zamanimada .birgün arayıp sormadılar.simdi başka doktor arayisindayim kesinlikle önermiyorum kimseye Hera kliniği .tek ben değilim orda ben başladığımda orda bı çiftle tanıştık kapıda çıkarken benim birinci hafta onların 2 ay kara kara düşünüyorlardı ne yapsak yazık insanlar ne umutla geliyor .sizde gelip burda reklam yapıp durun
m yanıt alamadım, psikologa gittim yine çözüme kavuşamadım. Artık öyle bir hale gelmiştim ki kendimi bile tanıyamaz oldum. Artık hiç bir şeyden keyif almıyor, bununla birlikte kendimi de eksik hissediyordum. Bir gün yine çözüm ararken Hera Klinik'i keşfettim. Siteyi inceledim, başarı mektuplarını okudum.Kesin çözüm sunuyorlar kendilerine güveniyorlardı. Bu da benim onlara güvenmeme vesile oldu. Sonunda tüm cesaretimi toplayıp bende yapabilirim deyip kliniğin yolunu tuttum. Op. Dr. Burcu Akdağ Özkök'ün bana olan anlayışlı ve samimi yaklaşımı kendime inanmamı sağladı ve tedaviye başladık. Terapistim, Nuray Canlıoğlu'nun sabırlı, samimi, içten yaklaşımı beni daha çok motive ediyor bir an önce yenmek istiyordum. Sonunda tam beş gün sonra ben bu hastalığı yendimm💪😍 Kendime inanamıyordum, kuş gibi hafiflemiştim. Ne çok beklemişim, ne kadar yorulmuşum. Keşke ertelemeseydim, mutluluk yanı başımdaymış. Benim gibi sorun yaşayan herkes hiç vakit kaybetmeden gönül rahatlığıyla Hera Klinik'in yolunu tutsunlar. İyi ki Hera. Ertelemeyin, özgürleşin❤❤
9 ay önc

Merhaba ben üç yıllık evliyim ve vajinismus hastasıydım.Üç yıl boyunca bir çok doktora gittim yanıt alamadım, psikologa gittim yine çözüme kavuşamadım. Artık öyle bir hale gelmiştim ki kendimi bile tanıyamaz oldum. Artık hiç bir şeyden keyif almıyor, bununla birlikte kendimi de eksik hissediyordum. Bir gün yine çözüm ararken Hera Klinik'i keşfettim. Siteyi inceledim, başarı mektuplarını okudum.Kesin çözüm sunuyorlar kendilerine güveniyorlardı. Bu da benim onlara güvenmeme vesile oldu. Sonunda tüm cesaretimi toplayıp bende yapabilirim deyip kliniğin yolunu tuttum. Op. Dr. Burcu Akdağ Özkök'ün bana olan anlayışlı ve samimi yaklaşımı kendime inanmamı sağladı ve tedaviye başladık. Terapistim, Nuray Canlıoğlu'nun sabırlı, samimi, içten yaklaşımı beni daha çok motive ediyor bir an önce yenmek istiyordum. Sonunda tam beş gün sonra ben bu hastalığı yendimm💪😍 Kendime inanamıyordum, kuş gibi hafiflemiştim. Ne çok beklemişim, ne kadar yorulmuşum. Keşke ertelemeseydim, mutluluk yanı başımdaymış. Benim gibi sorun yaşayan herkes hiç vakit kaybetmeden gönül rahatlığıyla Hera Klinik'in yolunu tutsunlar. İyi ki Hera. Ertelemeyin, özgürleşin❤❤

Merhaba ben üç yıllık evliyim ve vajinismus hastasıydım.Üç yıl boyunca bir çok doktora gittim yanıt alamadım, psikologa gittim yine çözüme kavuşamadım. Artık öyle bir hale gelmiştim ki kendimi bile tanıyamaz oldum. Artık hiç bir şeyden keyif almıyor, bununla birlikte kendimi de eksik hissediyordum. Bir gün yine çözüm ararken Hera Klinik'i keşfettim. Siteyi inceledim, başarı mektuplarını okudum.Kesin çözüm sunuyorlar kendilerine güveniyorlardı. Bu da benim onlara güvenmeme vesile oldu. Sonunda tüm cesaretimi toplayıp bende yapabilirim deyip kliniğin yolunu tuttum. Op. Dr. Burcu Akdağ Özkök'ün bana olan anlayışlı ve samimi yaklaşımı kendime inanmamı sağladı ve tedaviye başladık. Terapistim, Nuray Canlıoğlu'nun sabırlı, samimi, içten yaklaşımı beni daha çok motive ediyor bir an önce yenmek istiyordum. Sonunda tam beş gün sonra ben bu hastalığı yendimm💪😍 Kendime inanamıyordum, kuş gibi hafiflemiştim. Ne çok beklemişim, ne kadar yorulmuşum. Keşke ertelemeseydim, mutluluk yanı başımdaymış. Benim gibi sorun yaşayan herkes hiç vakit kaybetmeden gönül rahatlığıyla Hera Klinik'in yolunu tutsunlar. İyi ki Hera. Ertelemeyin, özgürleşin❤️❤️
Bende 1 yıllık evliyim ve bende vajinismus hastasıydım hera klinik sayesinde bende başardım çok şükür🙏🏻❤️

X