Vajinismusu Nasıl Yenebiliriz?

mvkrmzsvr7

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2018
2
0
30
Selam hanımlar ben bu siteye rahatsızlığım yüzünden kayıt oldum ve bu konuyu açma gereği duydum. Eminim benim durumumda daha bir sürü kadın vardır. Evleneli bir sene oldu ve eşimle henüz tam bir birliktelik yaşayamadık. Nedenini araştırırken vajinismusa rastladım ve olabilir miyim diye düşündüm. Ağladım, eşimi suçladım, pes etmeyi düşündüm ama artık kendime güveniyorum.
Eşimle birlikte olmaya çalıştıgımızda o bölgeme geldiğinde canım yanıyor gibi hissediyorum eşimi ittiriyorum. kendim parmağımla dokunabiliyorum ama içine sokamıyorum. Ayna karşısında ıkınıp deliği görebiliyorum fakat devamı yok işte bana yardımcı olur musunuz lütfen bu drurumdan çok muzdaripim hanımlar. :mad: artık gerçekten bir kadın olmak istiyorum sanki evli değilim gibi hissediyorum

Biliyorsun bu psikolojik bir hastalık.
Ve ertelemeye asla gelmezeğer yenmek istiyorsan hemen denemelisin
Ayrıca acı falan da yok anlamayacaksın bile 3 saniye eşin için evliliğin için kendini tutamaz mısın?
Hem acılı bir şey olsa bu kadar insan yapar mıydı?

Doğru diyorsun ben de kendi kendime bu lafı diyorum ama işte istemsizce eşimi itiyorum canım yanacak diye biz mi doğru yapmıyoruz acaba diyor esim de haklı olarak psikoloğa gidemiyorum ufak yerde yaşıyoruz utancımdan :KK43:(

Doğru diyorsun ben de kendi kendime bu lafı diyorum ama işte istemsizce eşimi itiyorum canım yanacak diye biz mi doğru yapmıyoruz acaba diyor esim de haklı olarak psikoloğa gidemiyorum ufak yerde yaşıyoruz utancımdan :KK43:(
Gözünü kapat inan ki 10 saniyeden az sürecek hatta anlamayacaksın bile neden kendini korkutuyosun, erteleme bak erteleye erteleye 1 sene geçmiş
Burada vajinusmusu yenenlerle konuşabilirsin canım

Canım eşim şefkat ile yaklaşsın o zaman görürsün bak ben 18 yaşındayım 4 aylık evliyim hiç bir sıkıntım olmadı bazı insanlar abartıyor ama gerçekten çok abartanlar var ben gencecik bir kız idim artık kadı oldum zor olsa bu kadar ünsan neden yapsınki ?

Selam hanımlar ben bu siteye rahatsızlığım yüzünden kayıt oldum ve bu konuyu açma gereği duydum. Eminim benim durumumda daha bir sürü kadın vardır. Evleneli bir sene oldu ve eşimle henüz tam bir birliktelik yaşayamadık. Nedenini araştırırken vajinismusa rastladım ve olabilir miyim diye düşündüm. Ağladım, eşimi suçladım, pes etmeyi düşündüm ama artık kendime güveniyorum.
Eşimle birlikte olmaya çalıştıgımızda o bölgeme geldiğinde canım yanıyor gibi hissediyorum eşimi ittiriyorum. kendim parmağımla dokunabiliyorum ama içine sokamıyorum. Ayna karşısında ıkınıp deliği görebiliyorum fakat devamı yok işte bana yardımcı olur musunuz lütfen bu drurumdan çok muzdaripim hanımlar. :mad: artık gerçekten bir kadın olmak istiyorum sanki evli değilim gibi hissediyoru

Gözünü kapat inan ki 10 saniyeden az sürecek hatta anlamayacaksın bile neden kendini korkutuyosun, erteleme bak erteleye erteleye 1 sene geçmiş
Burada vajinusmusu yenenlerle konuşabilirsin canım
bu şekilde bir çözüm olabilir mi. yıllardır bu sıkıntıyı çekiyorum, gözümü kapatıp 10 saniye dayanabileceğiniz bir şey değil bu. Gerçekten vajinismus hastası olsaydınız bu şekilde düşünmezdiniz.

bu şekilde bir çözüm olabilir mi. yıllardır bu sıkıntıyı çekiyorum, gözümü kapatıp 10 saniye dayanabileceğiniz bir şey değil bu. Gerçekten vajinismus hastası olsaydınız bu şekilde düşünmezdiniz.
Canımm seni çok iyi anlıyorum allah yar ve yardımcın olsun bende 3 ay yaşadım zehir oldu evliligimin 3 ayı evde nefes alamıyordum şimdi iyiym çok şükür yendim

X