Vajinismusu biraz olsa yendim..

Melegim3434

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2016
58
15
32
Kizlar herkese merhaba.. Vajinismuslu olan arkadaslarima Rabbm en kisa zamanda careee versin sabir versin.. Sevincten aglamayi nasip etsin..1 hafta once burda bi yazi okudum. Anestezi yoluyla ilişkiye girmek.. Hemen esimi yolladm eczaneye bu arada 17 aylik evliyim. Eşim anestezi aldi yaninda da geitgelen vaji kayganlastirici aldirdim. Oturdum kendimi topladm hazirladim düşündüm düşündüm düşündüm kendimi iyice hazırladım acimayacak v3 ben bunu bu gece aşacağım diye. Kendimi hazirladigim an eşime dedim hadi. Önce ayna aldim anestezinin uzun ince cubugu var vajiye cok rahat girer kalemden cok daha ince. Sonra sıktım icime 4 fıs kadar sonra 2 fısda girişe sıktım. Cagirdim esimi 2 3 dk on sevişme ama o kadar heycanliyim ki on sevisme bitsin istiyorum. Esim sertlesince denemeye basladik 3 cm girdi ama cok yavas hareket etti hic korkutmadı ve guven verdi. Sonra 3 cm girdi bekliyoruz öyle esimim p...si uyuştu anesteziden. Sonra 15 dk gecti anestezi sure 15 dk kadar zaten. Uyusuklugu acilmaya basladi vajinin. Tekrar sıktım anestezi iyice icine sikabildim girişte uyusuk oldugu icin. Sonra tekrar denedik bacaklarım bana dogru çekince bacaklar kasılmadi. Bide afedersiniz ikindim ikininca delik aciliyormus esim girdi yavas yavaş. Vajiyi kasmadim ikininca kasamıyorsunuz ikinmaya odaklaninca. Cocuk isityorduk icime boşaldı. Ne kadar girdiginin farkinda degildim. Esim p....si yavas yavas cikarinca resmen 7 8 cm icerdeydi. Hickiriklarla aglamaya başladım korktu eşimde cok mu acıdı ozur dilerim aglama felan diyor. Dedimmm mutluluktann boyle kizlar uzun oldu size faydam olsun diye çok kesmeden yazdim. İnşallah faydam olur size Rabbim yardım etsin hepimize Ben tam olarak aşamadım ama yarıdan fazlasını aşağı bildiğimi düşünüyorum üzerinden bir hafta geçti şimdi Kasıklarım ve belim ağrıyor adet günüme yaklaşık 20 gün var Hamile miyim öyle mi zannediyorum ya da bu belirti mi bilmiyorum ama inşallah hamileyimdir sorularınız varsa yardımcı olabilirim arkadaşlar

Merhabalar ben yeni üye oldum da merak ettim o şekilde olunca hamile kalabildiniz mi acaba yoksa sonradan mi oldu ?

Merhaba nasıl bir anesteziydi adı neydi yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…