Vajinismusdan nasil kurtulurum

narpii

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2024
4
0
26
Merhaba arkadaşlar,
bende 5 aydir evligim ve hic bir sekilde iliskiye giremiyoruz. Duvar varmis gibi hic icime bile alamiyorum. Kendimi cok kötü hissediyorum. Evlendemeden önce cok duyuyordum yok kanadigini, agridigini, düsüncesi bile bende kasilma yapiyordu. Yurt disinda yasadigim icin burdaki doktorlar bu problemi cok bilmiyorlar. Size yalvariyorum bana bir yol gösterin.

Canım merhaba inan çok üzüldüm bende de aynı durum var hemde 3 yıldır ama ben danıştığım ablaların söyledikleri ve öğrendiklerimi sana da anlatayım benim eşim pek anlayışlı değil hiç kendinde suç bulmuyor sabretmekten başka bi desteği yok sadece kendiliğinden olmasını bekliyor bu yüzden yenemedik ama bana hep söylenen eşinin sana yavaşça seni rahatlatarak yapması yavaş yavaş içine yitmesi az birsey. Girdikçe içinde durması lazımmış ozaman orası genisliyormus ve orana kayganlastirici kullanabilirsin tabi bide egzersizler var nefes egzersizi bacak açıp kapama bunları yapabilirsin ve her ilişkiden önce ılık bi dusla kendini rahatlatabilirsin umarım işine yarar

Bende vajinismustum yaşadığın bu durumu ve seni çok iyi anlayabiliyorum kendi kendime asla yenemezdim çünkü kafam da ki şu ses ‘ hayır oraya hiçbirşey giremez, hayır oraya girmesine sakın izin verme çok acıyacak’ asla gitmiyordu kendimi ona inandırmıştım resmen en son 1 senenin sonunda gittim bi kliniğe verdim parayı mecbur mecbur iyileştirdim kendimi çok pişmanım neden daha erken gitmedim diye şuan 2 buçuk senelik evliyim ve çocuğum olmadı bir türlü de o ilk seneme o kadar üzülüyorum ki belki daha erken gitseydim çözülür şimdiye çocuğumuz olmuştu bile diye düşünüyorum hep. Lütfen eğer elinizde bi miktar para varsa hiç acımadan gidin ben resmen kredi çektim bunun için o para asla birden elime gelemezdi yani o zaman o para bana o kadar küçük ve az gelmişti ki tek istediğim iyileşmekti artık.

Tesekür ederim mesajin icin. Esim maalesef ucu ile bile giremiyor. Giris yok diyip duruyor.

Özelden mesaj yazdim size

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…