Vajinismus

papatyalarcaa

Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2021
17
5
Arkadaşlar merhaba. Ben 7.5 yıllık evliyim ve maalesef vajinismus problemi yaşıyorum. Bana yardımcı olacak arkadaşlar özelden yazarsa memnun olurum.

Arkadaşlar merhaba. Ben 7.5 yıllık evliyim ve maalesef vajinismus problemi yaşıyorum. Bana yardımcı olacak arkadaşlar özelden yazarsa memnun olurum.
Merhaba , bende 6,5 yıllık evliyim. Seni çok iyi anlıyorum kısa bi süre önce aştım. Boşanma evresine geldik bir sürü şeyler yaşadık ve yaşadığımız şeylerin en temel sebebi kesinlikle buydu. 1 çocuğum var doğum sancısı bile çekmiş biri olarak bunu yapamadığıma inanmak beni çok etkiliyordu kendime güvenim tamamen kaybolmustu. Sana yardımcı olmam isterim. Öncelikle ben yaklasık 4 yıl önce dilatör seti alarak başladım tüm boylarını sorunsuz yapabiliyordum. Burdan çok yardım aldım bi kaç YouTube videosu izledim. Ve tamamıyla aştım bunda kararlı olmak çok önemli lütfen kendine inanarak başla dilatör seti mutlaka edin kendi vücudunu detaylı incele. Öncelikle ben bi faydasını göreceğime inanmadan yinede bi kas gevşetici ilaç ve emla krem aldım sırf rahatlatsın beni diye. Bebek yağı çok önemli kesinlikle edinmelisin. Zaten kafama koymustum hızlıca duş aldım sonra önce ilacı içtim sonra güzelce iç kısımlarına emla kremi sürdüm. Sonrasında bebek yağıyla bolca kendime yağ sürdüm. Tüm dilatörlerin boylarını yaptıktan sonra 4. Boya gelince hem içeride biraz beklettim hemde 4-5 kez çıkarıp tekrar aldım. Eşim gelince de onunla hemen denedim ve hiç sorunsuz yaptık. Şuan sadece bebek yağı kullanıyorum ne hap ne emla hiç bişey sürmüyorum. Bu muymuş dedim gerçekten yıllardır kendime dert ettiğim bu muymuş umarım azda olsa yardımcı olabilmişimdir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…