Vajinismus

selam görünce yazmak istedim. 1.5 sene falan vajinismusla uğraştım bende. Çok zordu ilişkim çok yıprandı zarar gördü. 1.5 senenin sonunda vajinismusu yendim ama ondan 6 ay sonra ilişkimiz yine de bitti. Vajinismustan bitmedi ama o zor süreçte birbirimize o kadar zarar verdik ki. Vajinismus yanında ek sorunlar getirmişti. Artık hasta değildim ama o kadar toksiktik ki yine de bu toksikliğe dayanamadık ve bitirdik. Sana tavsiyem şu bu süreci olabildiğince sağlıklı yürüt. Yenilemeyecek bir şey değil, illa ki yeniceksin ama yendikten sonra da birbirinizin yüzüne bakıcak cesaretiniz kalsın. Yıpratmayın yani biribirinizi.

Vajinismusu nasıl yendiniz

Sizin adınıza çok üzüldüm. Elimden geldiğince sağlıklı yürütmeye güvenilir doktor bulmaya çalışıyorum

Merhaba Adanada vajinismus için önerebilecegini yer var mı arkadaşlar
Merhaba görünce yazmak istedim bende vajinismusu yendim hemde 1 yıl boyunca aşamadigim şeyi 3 seansta yendim ama Adana'da değil malesef doktorum Mersin'de City hospital da Evin Nil Uğurlu hanım. O kadar tatlı o kadar ilgili ki gerçekten yüzde 70 onun güveniyle ve bana yaklaşımı ile yendim ve çok mutluyum inan ki reklam yapmak değil amacım bu hastalığı çok çektim ve sonunda kurtuldum başkaları da kurtulsun istiyorum. Ve unutma ne kadar ertelersen o kadar kötüye gidiyor.

Merhaba Adanada vajinismus için önerebilecegini yer var mı arkadaşlar

Bende destek almadan kendim yendim 9 ay araştırdım uzun uzun yazmayacağım kızlar çok basit öyle saçma sapan egzersizlere aletlere ihtiyacınız yok doktora da boşuna gitmeyin kendinizi strese sokmaya gerek yok. Hemen eczaneye gidin vemcaine %10 pump sprey alın . Çok iyi bir uyuşturucu sprey. Onu sadece 2 fıs sıkın 5 dk sonra taş gibi uyuşmuş olacak hiç birsey hissetmiyorsunuz . Şu an 2 çocuğum var . İlki doğmadan önce kendim bıraktım korkumu yendikten sonra kullanmayı . İşte bu kadar

Bu arada kullandığın sprey sadece dış kısmını uyuşturumaz mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…