Jinekoloji Vajinismus

40gselif

Üye
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2021
31
8
29
Sevgili dert ortaklarım lütfen yardıöcı olun vajinismus hastasıyım aparatta 3. Ve 4. Olanında nasıl ilerleyeceğim nolur bi akıl verin

Sevgili dert ortaklarım lütfen yardıöcı olun vajinismus hastasıyım aparatta 3. Ve 4. Olanında nasıl ilerleyeceğim nolur bi akıl verin
1.ve 2. Aparatı nasıl yaptıysan diğerlerini de aynı şekilde yapacaksın sadece bir tık daha güçlü ittirmen gerekecek. Meditasyon müzikleri açabilirsin ya da herhangi bir dizi film dikkatini biraz dağıt eminim yapacaksın

3. Aparatı aldım fakat hızlanınca popom kasılıyo istemsizce nefes egzersizleri kegel egzersizleri yapıyorum bana mısın demiyo ve organlarım dışarı çıkıyo gibi hissediyorum sanki içinden bağırsaklarıma gidiyo gibi hissediyorum normalmi

Belliki kendini çok kasarak yapıyorsun kasarak yaparsan bu hislerin olması normal bende böyle birşey olmadı hiç canım Ben de sadece gıcıklanma hissi gibi bir şeydi oda geçti yani

Merhaba pozisyonunuzu değiştirerek deneyebilirsiniz ben ilk 3 aparatı büyük ayna karşısında sandalyede bacaklarımı açıp çok rahat yapabilirken 4 numarayı öyle yapamıyorum koltuğa uzanıp bacağımın birini yukarı koltuğun sırt kısmına atıp denemiştim öyle basarmistim ilk girişte baya zorlandı tabii ama sonrasında alışıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…