Vajinismus yüzünden boşananlar?

Pikkki

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2019
13
4
27
6 ay oldu yenemedim parmak egzersizi yapamıyorum ne yapsam olmadi artik geceler kabus gibi sogukluk stres kavga dayanamiyorum en son depresan kullanmaya basladim . Ama bu surec bizi mahvetti ve bosaniyoruz. Bu hastaligi Allah kimseye versin . Omuzlarinda yük cozumu sende ama yapamiyosun . Cok zor

Canim neden hemen pes ediyorsunuz 6 ay kisa bir sure benimde ilk gece olmadi 6 gun sonra oldu vajinusmusum sandim ama sukur ilerlemedi gercekten cok zor bi durum ne yasadigimi ben bilirim ama acida ceksem dayandim zamanla acisi azaldi suan 8 aylik evliym ve cok sukur artk rahatim alistim ve gercekten hcibisey yokmus sadece psikolojiyle alakali birsey birde seninde istekli olman lazim ve oranin kuru olmamasi lazim islak olacak
Bunun icin evliligini bitirme bir doktora git

Bizim de 10 ay aramızda ilişki olmadı.Evliliğimizin 4.ayında normal kadın doğuma çıktık beni parmakladı dehşete düşürdü sende vajinismus yok dedi.Eşime saşak salak taktikler verdi dediğini yapmaya çalıştık daha kötüye gitti durumum.Ve tabii eşimle de aramız açıldı hep lavga eder olduk aileler duydu.Kayınvalidem annemle birlik
oldu annemlere geldi şikayetle birlikte beni tedaviye ikna etti böyle olmaz dedi.Herşeyi açığa çıkardığı için kayınvalideme o zaman çok kızmıştım nefret etmiştim ama iyi ki söylemiş iyi ki.Ailem tedavimi üstlendi ben de bilezik bozdurdum eşimi tedaviye ikna etmek için tedavi de deneyelim eğer olmazsa boşanacağız ben gideceğim evden dedim.Ağlaya ağlaya gittik Ankara'ya Reyyan Temizkan hocada tedavi oldum Allahıma binlerce kez şükür 4 günde bitti her şey.Yeneli 5 ay oluyor o süre içinde hamile kaldım bebek kaybettim neler yaşadık anneliğe bu kadar yaklaşmam bile mucizeydi😢 Gerekirse borç bulun tedavi olun çevrenizde vajinismus tedavisinde uzman doktorlar illa ki vardır yoksa da İstanbulda Ankarada uzman bir çok doktor var boşanmak kolay önemli olan bir yuvayı yıkmadan çözüme kavuşturmak.Yıkmayın yuvanızı hayatta her şeye çare var ölümden başka

Hayırlı geceler. Çok erken pes etmişsiniz yuva kolay mı kuruluyor. Ben 2 sene tam 2 sene uğraştım bununla, maddi manevi çöktüm çok çok zor günler geçirdim ama bu benim imtihanım deyip sabrettim Rabbime teslim oldum aklımın da zihnimin de sahibi sensin Rabbim kontrol gücü ver bana diye dua ettim. Sonra sadece 3 günde bitti yemin ederim çok şükür Rabbime, bitince ohaa dedim bu muymuş giden yıllarım, ağlamalarım, huzursuz gecelerim. Ben yaptıysam herkes yapar hele sen 6 aylıkken hayli hayli yaparsın şöyle düşün sen benim 4 de birim kadar çaba vermişsin henüz Ha Allah korusun daha uzamasın bir an önce çözüme kavuşsun ama çok çabuk pes etmişsin ya da etmişsiniz. Başarısızlık başarısızlığı çeker şimdi pes edip bırakırsan bir daha belki cesaret edemeyeceksin. Önce kendin için aşmaya çalış sorunu bu ömür boyu taşınabilecek bir hastalık değil ilacı yok merhemi yok bu psikolojiyle ömür geçmez. Ama sen burda kesip atarsan bu seninle ömrünün sonuna kadar gelir. Ne tekrar birini sevmeye cesaret edersin ne yeniden ilişki denemesine, yıktığın yuvanda cabası olur üstelik. Dediğim gibi önce yalnız kendin için başarmaya karar ver sonra evliliğin için. Rabbim den iste, yalnız ona aç derdini, hangi kulunu dermansız bırakmış, açılan hangi eli geri çevirmiş, güzel bir doktor arayın 1 günde bile çözüyor artık adamlar ya tek seansda. Çok şey yapmanıza aşırı fedakar olmanıza gerek yok sadce iste, iyi bir doktor bul gerisi çorap söküğü gibi geliyor zaten. Rabbim yardım etsin, sana dua edeceğim kardeşim.

6 ay oldu yenemedim parmak egzersizi yapamıyorum ne yapsam olmadi artik geceler kabus gibi sogukluk stres kavga dayanamiyorum en son depresan kullanmaya basladim . Ama bu surec bizi mahvetti ve bosaniyoruz. Bu hastaligi Allah kimseye versin . Omuzlarinda yük cozumu sende ama yapamiyosun . Cok zor
6ayda bosanilir mi biz 6 yilda astik. Yardimci olabilirim asmana ama bosaniyorsaniz üzüldüm

6ayda bosanilir mi biz 6 yilda astik. Yardimci olabilirim asmana ama bosaniyorsaniz üzüldüm
Bana yardımcı olun lütfen 1 yıldır evliyiz eşim asla destek olmuyor her ilişki deneme sonrası.husran olunca kavga kiyamet dün gece çok büyük bir kavga ettik topladim eşyalarımı ayri yatiyoruz

Bana yardımcı olun lütfen 1 yıldır evliyiz eşim asla destek olmuyor her ilişki deneme sonrası.husran olunca kavga kiyamet dün gece çok büyük bir kavga ettik topladim eşyalarımı ayri yatiyoruz
Doktora gidebilirsiniz kendiniz fiyatlar nekadar bilmiyorum ama yapacak bişey yok buda sağlık sorunu sayılır bende ilk günden yapamamıştım vajinusmus sandım kendimi 3.gün olabildi herşey kafada bitiyor bu durumda burda çok güzel bir topik vardı adını hatırlayamadım ama ara yerine yazarsanız illaki çıkar önünüze yenemeyen hiç yok çaresiz bir durum değil ertelemeyin

X