vajinismus ve anal ilişki hakkında garip bir soru.

valval

Üye
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2022
13
6
25
vajinismus sorunu aylardır yaşıyorum artık ve her deneyişimde bir yerden sonra acıyor ama hala psikolojik mi değil mi emin değilim. bunun nedeni de şu. lütfen garipsemeyin sevgilimle anal yapıyoruz ve kendimi hiç kasmıyorum acımıyor çok da zevk alıyorum tamamı da giriyor. aynı şekilde kasmadan vajinal ilişki denediğimiz anda başından itibari ile sokmaya çalışınca gerçekten canım acıyor. böyle yanma hissi tarzı. jinekolog da bir tuhaflık görmedi. şimdi benim anlamadığım şey vajinismus olan biri anal ilişkiye girip gayet çok rahat olabilir mi. yani beni kasan şey penis değil gerçekten o an acıma oluyor. vajinismus muyum değil miyim hala çözemedim.

Vajinismus adı üzerine vajinayla ilgili. Vajinadaki kaslar istemsizce kasılan kaslardır. Anal kaslarınızı istemli kasabilirsiniz. Vajinismus psikolojik bir rahatsızlık. Amaç penisin girişini sağlamak değil vajinismusa sebep olan durumu yok etmek.

işte sebep olan durum ne hiçbir fikrim yok o yüzden anlayamıyorum psikolojik olarak hiçbir etken yok engel olarak. ama neden bu acı

işte sebep olan durum ne hiçbir fikrim yok o yüzden anlayamıyorum psikolojik olarak hiçbir etken yok engel olarak. ama neden bu acı
Siz anlayamazsınız zaten. Psikoloğa gidin. Cinsellik hakkinda tabularınız olabilir, yanlis òğretiler, korku dolu ilk gece hikayeleri vs olabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…