Vajinismus tüpbebek

Vajinismus hastalarında Tüp bebek de yumurta takibini karından yapıyorlar
Yumurta toplama da zaten uyuytuyorlar. Vajinusmusta transferde de uyutuyirlarmis
Ama her hastanede sistem degisiyor

İlişkiye gierebiliyorsanız vajinismusu yenmiş olmuyor musunuz, yoksa 2 türü mü var? Tamamen bilmediğimden soruyorum

Yumurta toplama da zaten uyuytuyorlar. Vajinusmusta transferde de uyutuyirlarmis
Bu konu hakkında
Sizde mi oyle yaptırdınız? Yumurta takibi karindan yapılıyor mu?bilgi verirseniz çok sevinirim

Selam kuzum,
Bende aynıyım ve tüp bebek yaptırıcam.
Hayatımda hiç alttan muayene olamadım.
Kayseri ve istanbulda ön görüşmeler yaptım.
Biri mustafa taş, diğeri bülent tıraş.
Vajinismusu söylediğimde anestezi ike kontrol yaptı biri diğeri ise karından baktı.
Rahim filminide anestezi ile çektirdim.
Söylediğinde anestezi kullanıyorlar gerektiğinde ama tabi ek ücret oluyor.
kayseride kontrol için anestezi ücreti 5500
İstanbul fulya emarda anestezili rahim filmi 6000
İstanbul maslak karından kontrol 5000
Bende ekimde başlicam sürece.
Sen ne düşünüyorsun?

İlişkiye gierebiliyorsanız vajinismusu yenmiş olmuyor musunuz, yoksa 2 türü mü var? Tamamen bilmediğimden soruyorum

O değişiyo canım. Bendede vajinismus var. Eşinle o bağı kurmak çok zaman alıyor. Ama alttan muayeneden başa sarıp kitleniyorsun. İğrenç bi durum.

Karindan kontrol 5000 mi?e normal ultrasonla karindan bakmıyor mu neden o kadar pahalı ya?e peki anestezi dediğiniz hafif sanırım değil mi?

E birde diğer yumurta takipleri nasıl olacak tedaviye başladığınızda?karından mi olacak ? Ek ücret aliyorlar mi onlar içinde? Araştırma yaptıysanız genel olarak bahsedebilir misiniz rica etsem ?çok mutlu olurum şimdiden çok teşekkür ederim

Peki Rahim filmi gibi şeyler de anestezi altında mı oluyor ?bilginiz var mi
Rahim filmini vajinismus olsun olmasın isterseniz anestezili cektirebiliyorsunuz. bulduğunuz ilde yapan hastaneler vardır.

Vajinismus olmayanlar için de merkezi arayıp makineyi sorarsa c kollu makinelerde acı daha az hissediliyormus.

Hmm anladim aynen duymuştum böyle birsey, siz söyleyince hatirladimgenel muayeneler sıkıntı olur mu sonuçta surekli yumurta takibi yapılıyor hepsinde anestezi olmaz heralde

Hmm anladim aynen duymuştum böyle birsey, siz söyleyince hatirladimgenel muayeneler sıkıntı olur mu sonuçta surekli yumurta takibi yapılıyor hepsinde anestezi olmaz heralde
Karından yapılırsa sorun olmaz.
Tüp bebek merkezleriyle görüşmeniz lazım
Yoksa hafta da 3 kere falan muayne olmaniz gerekiyor

Karindan kontrol 5000 mi?e normal ultrasonla karindan bakmıyor mu neden o kadar pahalı ya?e peki anestezi dediğiniz hafif sanırım değil mi?

Acıbadem maslak en iyi hastanelerden birtanesi. O yüzden biraz pahalı diğerlerine göre. O birazda bütçe meselesi.
Hayır sedasyon. Yani aç gidiyosun. İğne ile

Acıbadem maslak ortalamaya göre biraz pahalı.
Ama açıkcası aşırı rahat ettiriyorlar.
Herşeyi tane tane anlatıyorlar ve iki doktor bakıyor.
Kayseri resmen herşey ayak üstü gibi. İlgisizlerdi.

Karından yapılırsa sorun olmaz.
Tüp bebek merkezleriyle görüşmeniz lazım
Yoksa hafta da 3 kere falan muayne olmaniz gerekiyor
Evet kızlar öyleymiş bahceci mehmet reşit paylasmis , vajinismus sıkıntısı olan ya da alttan muayene olamayanlar için karindan yumurta takibi yapılıyormuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…