Vajinismus sınırlı penis girisi egzersizleri

Pskkader

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2023
3
1
31
Arkadaşlar merhaba ben vajinismus hastasıyım psikoterapi alıyorum. 4 .boy dilatoru bitirdikten sonra terapist eşimle penis girişi egzersizleri yapmami istedi .Denedim defalarca fakat aşırı derece de kasıyorum.4boy dilatorle hiç sorunum yokken üstelik bunu yaşayan var mı aramızda varsa nasıl çözdünüz? Terapistim bile cevap veremiyor sorum aacil yardim lütfen

Tüm dilatörleri eşinizle de yaptınız mı? Eğer yapmadıysanız dilatörleri tek tek eşiniz size yapsın. Böylece kontrolü eşimize bırakmayı ve ona güvenmeyi öğreniyoruz. Eşiniz dilatörleri kolayca yapana kadar eşli denemeye geçmeyin. Dilatörleri kolayca yapınca da ilk iliskilerinizde siz yine üç veya dördüncü boy dilatörle egzersiz yapın o esnada eşiniz hazırlansın ve öyle ilişki deneyin. Birkaç ilişki sonra dilatöre ihtiyacınız kalmayacak zaten.

İlişkiden önce aparatla çalışın arkasından eski denemeye başlayın orası esnedigi için biraz yardımcı olur birde bel kisminiza yastık koyun aparatları yapıyorsanız zamanla bu sorunda ortadan kalkar korkmayin

Çok tesekkur ederim yanıtınız için aslında aparat da yapiyorum penis girisi öncesi ama neden böyle bilmiyorum;(

Çok tesekkur ederim yanıtınız için aslında aparat da yapiyorum penis girisi öncesi ama neden böyle bilmiyorum;(
Bende aynı sorunu yaşadım ama benden kaynaklı değildi eşinizde sertleşme sorunu yoksa hallolur zamanla korkmayın aparatlar sert olduğu için onlara alıştık birde kontrol bizde olduğu için sanırım zor olanı halletmissiniz eşli de zaman içinde olur ara vermeyin ama bu kadar yol katetmissiniz olmuyor değip kendinizi çekmeyin soğukluk girmesin

Merhaba hallettiniz mi acaba ben de ayni durumdayi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…