Vajinismus problemi

nasrinhanzade

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2022
3
0
27
Merhaba.25 yaşındayım ve 3 aylık evliyim.ilk gece oldu sonrası gelmiyor.parmak ve diğer egzersizleri yaptım fakat eşim bana yaklaşdığı ve penisini deydirdiği zaman bacaklarım kendiliyinden kasılıyor .Eşimi itmeye başlıyorum hiç ilk girişi bile başaramıyoruz.amma eşimin ve kendi parmağımı ala biliyorum.bu bacak kasılmasını nasıl yene bilirim.lütfen yardım edin

Parmağınız oluyorsa sorun sadece psikolojik. Hiç yapamayacak olsaydınız parmak da deneyemezdiniz. Kafanızda çok büyütüyorsunuz Parmağınız giriyorsa siz bunu başarmışsınız demektir. Daha niye kendinize eziyet ediyorsunuz Serbest bırakın bu gerçekten önemli. Kesimlikle serbest olmalısınız ve madem parmak yapabiliyorsunuz önce onunla yapın,alıştırın,peşinden eşiniz girsin

Nefes alma,ıkınma hepsini deniyorum ilişkiye başlama zamanı,fakat bacaklarım sanki benim deyilmiş gibi kasılıyor ve ne yapacağımı bilemiyorum

Merhaba bende 2 yıllık evliyim ,1 sene hiç ilişki olamdı doktora gittim ,memnun kaldım ama kendimde halledebilirdim ,kesinlikle bebe yağı tavsiye ederim birde aparatlar çok işe yarıyor ben şuan çok kolaylıkla sorun yaşamdan illişki yaşayabiliyorum

Dikkatinizi tamamen o ana odakladiginiz için olabilir. Denemeden önce 10 dk falan nefes ve gevseme çalışın arka planda da bir ses açın tv olur müzik olur siz ilişkiye odaklanmak isteseniz de kafanız o sese gidicek ve heyecanınız azalacak

Rusiyada yaşıyorum ve burada hiç öyle uzman doktor tanımıyoru.kendi başıma yenmeye çalışıyorum 2 aydır
Anladım
Yani çok bildiğim bir konu değil psikolojik olarak sizi yanlış yönlendirmek istemem ama YouTubeda mutlaka video falan vardır psikolojik destek ile ilgili.

Hangi doktora gittiniz?

Merhaba bende ona gitmeek istiyorum saatler içinde çözüdülüğü yazılmış nasıl bir tedavi uyguluyor
Merhaba umarım kendisine gitmemişsinizdir. Siteye sırf buradan başka kadınlar mağduriyet yaşamasın diye üye oldum. Kendisini eskiden beri takip ederdim ancak kendimi engellememek adına araştırmadım tekrardan. Ben gitmeden önce muayene 2000 tl tedavi 15000den başlıyor dendi. Gittiğimde muayene dediği bi odada bakıp evet vajinusmus diyor bakıp(!) sadece. Hadi tamam dedim odada sizinle adamakıllı konuşmuyor geçmişi unut diyor ancak dedim ki ben daha önce bu tedavide kullanılan ürünleri denediğimi ancak yenmiş olmadığımı aktardım, bana bilinçaltını temizleyeceğiz dedi. Bende terapiyle karışık bir tedavi zannettim çünkü size tedavinin ne olmadığını söylüyor ama ne olduğunu parayı yatırıp odaya girene kadar demiyor. Odalarda klima bile yok. Size vibratör tedavisi uyguluyor. Ancak sizi odada bırakıp 15 dk gelmediği oluyor. Diğer odalarda da hastaları var. Ben tedaviye başlamadan ileri seviye dendi ve 22000 (muayene hariç talep edildi) ancak tedavi esnasında kolay ilerledim çünkü daha önce bunu denediğimi aktarmıştım. Alenen orda fazla para aldılar ve ben odada sonuna doğru kaldırıldığımı bunun üç saatte çözülmeyeceğini anladığımda ağladığımda aaa ağlamıyoruz ama yalandan da olsa gülüyoruz dedi(!). Şaka gibi bu benim yaşadığım acıyla karışık hayal kırıklığını ifade etmeme bile izin vermedi. Diğer kadın arkadaşlarım bu üç saatte geçen bir şey değil başta böyle kandırılıyoruz bunun bir süreç olduğunu söylemiyor kesin çözüm diyor bu çok büyük bir hayal kırıklığı yaratıyor klinikten çıkarken sizde. Benden önce odasına giden hastası, hocam ben bir değişiklik hissetmiyorum dediğinde normalde yine çağırması gerekirken “aaa öyle düşünmüyoruz ama “ diyip hanımefendiyi bastırdı resmen. Ben kendisine bunun geçip geçmeyeceğini sorduğumda “bana inanan aşar inanmayan aşamaz” dedi. Ayrıca tedaviyi evdeyken konuşacağımızı söylüyor ancak bir dk bile sürmüyor arıyorsunuz nasıl durumun diyor, sonra zor dediğinizde müzik açıp danset öncesinde diyor. Bu kadarcık yani sonraki tedavinin süreci ve takibi. Bu durumun bir de psikolojik aşamaları var yaşayanlar bilir o kısımla ilgilenilmiyor sizin bilinçaltınızın temizleneceği vaadi veriliyor ancak diyalog bile kurulmuyor normal yoldan geçen insan bile daha empatik konuşabilir sizinle. Oradayken gördüğüm tam bir ticarethane olduğuydu 24000 lira para alınıyor sizden ve sizinle ilgilenilmiyor bile. Çıktığınızda kaybettiğiniz paradan çok yaşadığınız hayal kırıklığı altında eziliyorsunuz. Oraya bunun bir süreç olduğu düşüncesiyle değil bunu yeneceğim ve bitecek düşüncesiyle giriyorsunuz ve çıkarken yıkım yaşıyorsunuz. Bu arada sosyal medyada yayınladığı mektupları da kendi ağzıyla yazmanızı istiyor ben yendiğimi düşünmüyorum şu anda böyle bir mektubu yazamam diyince bozuldu kendisi. Bir çok kadının ahını almış almış umudunu sömürmüş. Lütfen sosyal medyada görünene inanarak gitmeyin kendinize yeni travmalar eklemeyin. Çoğumuzun böyle bir ekonomide ne ayıracak bütçesi ne gidecek cesareti oluyor onu da bu hanımefendiyle harcamayın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…