Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkistebrik ederim arkadaşım sabah sabah aldığım en güzel haber allah diyer arkadaşlarada en kısa zamanda başarmak nasip etsin.....

ayyy çok şükür RABBİMe mafoldumben canım çok sevindim ... bizide an duanda olur mu :gitme:

alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkistebrik ederim arkadaşım sabah sabah aldığım en güzel haber allah diyer arkadaşlarada en kısa zamanda başarmak nasip etsin.....

Teşekkür ederim arkadaşım.Allah herkese nasip etsin inşallah.Bugün 2.kere deneyeceğiz inşallah bakalım ne olacakboshayallersmile senin nasıl gidiyor?

Neden bugün bu kadar durgun burasılmaz: bende temizlik yapıyorum arada bakıyorum meraktankaydirigubbakcemile3 herkese iyi haftalar olsun İnşallah...

kızlar ben mumda kaldım ilerleyemiyorum ya bi sorun mu var nerde yanlış yapıyorum
bişiler tavsiye edin ....

Canım mumu kalınlaştırdınmı? yoksa klasik mumdamısın? bende aynı şeyleri yaşamıştım mumla yapanlara hayret ediyordum iki parmak yaptıktan sonra mum daha kolay oluyor.biraz ilerlettikten sonra belke nefes al ve verirken ıkınarak ittir mumu daha kolay olacak göreceksin

kalınlaştırdım nerdeyse p... boyutuna yakın ... ucu biraz giriyor ama sonra tıkanıyorum dediklerinide yaptım defalarca ama ilerlemiyor bilmiyorumkismile

parmak egzersizine gerek yokki muma geçtikten sonra ! öyle değil mi ?

parmak egzersizine gerek yokki muma geçtikten sonra ! öyle değil mi ? [/QUOTE]

ama tecrübeli arkadaşlar diyorya her egzersiz öncesi küçük parmakla başlayın yavaş yavaş ilerleyin.hatta okuduğum kadarıyla penis aşamasında olanlar bile önce orta parmak sobra kalın mum sonra daha kalın mum sonra p...de egzersiz yapar gibi alın diye.daha rahat oluyomuş.benmde regl bitse kafamda bu plan var ama maalesef daha olamadım bilee.konuyla ilgisiz ama ben regl olmadan önce bi 4gün kadar koyu renkli siyah kahve pıhtı şeklinde akıntılarım oluyor hergün avuç içi kadar.sonra bi 6 günde normal regl sürüyo.10gün yaniii.bi kere doktora gttm bişi yok dedi ama niye böyle bilmiyorum.acaba ben tekmiyim böyle olan..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…