Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

biz denedik olmuyo sen becerebilirsen yapabilirsin :)))))

tebrik ederim seni benim olmuş kadar sevindim inan allahım hepimizi tez zamanda kurtarsın bu dertten

canım arkadaşlarım bana yardımcı olun. Bugün denedik. olanları anlatayım size... Egzersiz pozisyonuma geçtim önce küçük mumu sonra kalın mumu rahatca aldım sonra baktım geriliyorum anestolu sürdüm. bolca bebe yagı sürdüm tabi eşimde.bayagı bir ugraştık eşim bir ara girdi dedi ama ben kendimi sıkıyordum. bırakamadım kendimi eşim ısrar etti benim çenem uyuşmaya başladı uyuşukluk yanaklarıma kulaklarıma alnıma çıktı başım dönmeye başladı fenalaştım yarı kendimden geçtim. aglamaya başladım eşim bıraktı tekrar denemeye çalıştı agrı hissettim ve bıraktırdım. ucu girdi biraz dayansa idin hepsi girecekti dedi ama ben çok kötü oldum. koştu hemen su getirdi içirdi. neyse kendme geldim. bana ne oldu böyle anlayamadım bununla nasıl başa çıkacagım? ben inanmıyorum girdiğineama o ucu girdi diye ısrar ediyor. sevinsemmi üzülsemmi bilmiyorum. tekrar deneyelim diyor ben yine aynı durumu yaşamaktan korkuyorum

busmel bence denemelere devam et. böyle böyle ilerler. ama sen çok kötü olmuşsun. bak crescent de öyle yapmiş sen de penis boyutunca bişile çalişirsan o zaman çok daha raht edersin. ben de öyle yapmiştim. çünkü beynin zaten aynı boyutu aldim bunu da alirim diye rahat ediyo. kalin mum dediğinin kalinliği ne kadar ?

Tebrikler, u:lepi:alkisalkisalkismarim böyle sorunsuz bir sekilde devam eder bundan sonra. Darisi bizim basimiza. Arkadaslar bir sorum var; parmak eksersizinden sonra p.. denemesine gecildiginde prezervatif kullanmanin bir sakincasi varmi, daha mi isi zorlastiriyor, esim öyle oldugunu iddia ediyor.

ben denemedim bilemiyorum ki kişiden kişiye değişir. sen rahatsız olmayacağını düşünüyosan öyle dene istersen. bir de egzersizler nasl gidio? tek parmakta devam mı?

Busmel sakin denemeleri birakma, bende senin tam tersine gülme krizine girip kendimden geciyorum(ortada gülcek birsey yok ama insnaij sinirleri bozuluyor), ama bir sekilde olcak bu is biz birakmayalim.

venüstenin dediği gibi sertleşmese giremez afedesiniz tamdeğilde yarım sertleşme nasıl desem bilemiyorum zorlaya zorlaya aldın diyelim ama sertliğin verdiği hissi vermiyor. birde sen daha vajiyi yemememişsin ki nasıl sertleşmeden alacan ki inşallah selmatem en kısa zamanda sende mavi listede yer alman dileğiyle

P...s ten biraz daha ince. bu kriz ilk günlerdeki denemelerde de olmuştu o zaman degdiği anda oluyordu. o an aklıma geldikçe bile fenalaşıyorum. bir de bu çıktı napcaksam...

Busmel sakin denemeleri birakma, bende senin tam tersine gülme krizine girip kendimden geciyorum(ortada gülcek birsey yok ama insnaij sinirleri bozuluyor), ama bir sekilde olcak bu is biz birakmayalim.

bugünlük yeter diyorum tüm vücudum sallanıyor çok bitkinim hiç bişi yapmadan yatıp uyuyacağım

kaydirigubbakcemile5 süpersin canımmmmmmmmmmmmm............
tebrik ederim ben zaten senin p....denemesi yaptıgını ögrendigim gün seni bu işi bitirmişsin kabul etmiştim aaaayyyyyyyy rahatladım valla
her geçen gün mavi listemiz artıyor :)))
süper yaaaa.........
hadi kızlar canlanın
egzersizler full time :))

bugünlük yeter diyorum tüm vücudum sallanıyor çok bitkinim hiç bişi yapmadan yatıp uyuyacağım

ilişkiyi nasıl canlandırıyorsun gözünde seni korkutan tam olarak ne ?kızlıkmı ..parcalanırım yırıtılır biterim mi?o an ne düşünüyorsun bunu billebilirsek belki çözeriz ..
gergin oldugun görünüyor burdan bunu okuyorum bi kere bence bugunluk ara ver yarın yeni bir gün yeni baslangıçlar olucak böyle düşün bi de "ben vajinismus falan degilim kendimi kandırıyorum" bu cümleyi tekrarla neyden keyif alıyorsan onlarla ugrasarak biraz vakit gecir ve zımba gibi dön görüceksin bu kadar olumlu seylerin gücüne hiç bir sıkıntı problem dayanmıcak ve sonra denemelere devam et yılmak yok

canım bende ilk denememde çok büyük bi hüsrana ugramıştım
bide benim eşimdede maalesef sorun oluyodu yani p..de
o gün p...kalınlıgında ki mumla egzersiz yapmaya karar verdim ve 1 kaç günde öle egzersiz yapıp p..denemesinden hemen öncede parmak ve boy boy mumlarla yani en son p...kalınlıgındaki mumla egzersiz yapınca bu yaşadıgın şeyleri kesinlikle yaşamazsın p..yi aldıgını fark bile edemiyorsun çünkü vaji iyice genişliyor bence sende bu şekilde yap derim 1 kaç gün bu yolu dene ve öyle eşinle dene bak göreceksin hiç bişi hissetmeyeceksin

bize küçüklüğümüzden beri söylenen sözler yüzünden böyle. sanırım sen cinselliğin kötü iğrenç bir şey olduğunu düşünüyosun bilinçaltinda. ne kadar bilsen de bunun normal bişi olduğunu içinde bi şeyler rahatsiz ediuo demek ki seni. bence sürekli kendine aynı şeyleri kısık sesle söylemelisin. cinselliği yaşamaya hazırım, bunu hakediyorum, cinselliği yaşamak beni kötü biri yapmaz falan filan diye aklina geelen güzel şeyleri tekrarla sürekli. çünkü etrafimizda söylenen sözler beynimize işliyo. yani internette okumuştum bacaklarin açik oturma diye kiziyorlar bi kiza büyüyünce vajinismus oluyo.

kızlar iyi okuyun çok faydali şeyler yazmiş arkadaşimiz

inşallah canımmm

TEK PARMAK EGZERSıZı YAPANLAR

1. missbon
  2. aykiri
  3. aras10
  4. fzbn
  5. pozgulec
  6. yaseminim
  7. Karanfilcimen
  8. Fusuncuk
  9. rabia1984
  10. ecemnazzz
  11. morphem
  12. Hndckr
  13. sinemmelek
  14. eda29
  15. hhdd
  16. vakitsiz

ıKı PARMAK EGZERSıZı YAPANLAR

1. Selmatem
  2. bembeyazev
  3. Edaperissa
  4. juliettt
  5. aslican07

ÜÇ PARMAK EGZRESıZı + PENıS DENEMESı YAPANLAR

mutlu sona yaklaşanların listesi
:lepi: :lepi: :lepi:​
  1. busmel
  2. rm07
  3. cara
  4. soryy
  5. izmit_1982
  6. selin_22
  7. Hayrunemin
  8. yasmin3561

KK ıLE YENENLER​

Zehraalimansur - Twetty26 - Bahar07- Ece111 - Derin -Besen -3- Mutlu_umutlu - Cgdm85 - G_y - Hayatnur86 - Munisse - Kad_er - Aysecikkk - Guinnes - Zerr - Ela _emre - Venüsten - Mızmız - Kayra79 - Smooty - Melekupos - Kadriye_33 - Helpless - Ayaznaz - Secir - lkim07 - Snm84 - Gingerus - Hephuzunlu - ada81 - krizantem78-yitik - worldpurple​

VAJıYı YENıP BEBıŞ BEKLEYENLEEER

zehraalimansur - eelifes - Ela _emre

ALKIŞ ALKIŞ ALKIŞ TEBRıKLEEEEEER
[/I]

:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:​

:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:​

AŞAĞıDA ıSıMLERı OLANLAR BANA NE DURUMDA OLDUKLARıNı YAZABıLıR Mı?

Nehir_0685 - Elmeto - Mmerviss - Tobeornottobe - Orjinalkız - Bae - Bambammm - Jas_min - Balım_ - Sevimnur - Giraenn - Denizinkızı - Hayalsürgünü - kardelen282828 -balbocee - umutsandali -

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…