Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Sağolun arkadaşlarım darısı başınıza inşallah dualarımdasınız...Baharcım kırmızı gelmedi nasıl iş bu ya doktorlar normal diyorlar kızlık zarı için.Okadar girmesine rağmen neden birşey olmuyor acaba senin ne zaman bozulmuştu ilk yaptığındamı???

bıtanemmm bıttı artık...tabıykıde basardınnn gozun aydınnnn....ay ınan cok sveındım ...ALLAH mutluluugn a mutluluk katsın...zamnla hersye dahada duzelcek ..cok daha rahat olcaksın ...denemelerın arasını uzatma sık ısk yap alıs ...ıkıncı denememde once egzersız sonra pe.. denmesı ..opuyorum tatlım

cnım bendede kırmıız gemeıd bu cok normal cunku bız egzerszle arayı genısltıyoruz...onemlı oln basramamız kırmızız gelmesın aman bosve rne olcakı..sen basradın ya gerııs bosssssssss:lepi:

cnım bendede kırmıız gemeıd bu cok normal cunku bız egzerszle arayı genısltıyoruz...onemlı oln basramamız kırmızız gelmesın aman bosve rne olcakı..sen basradın ya gerııs bosssssssss:lepi:

bencede gerisi boş. sanki kan gelmemesi bu işi daha sağlıklı yaptığımızı gösteriyor gibi geliyor bana. sizce?

bencede gerisi boş. sanki kan gelmemesi bu işi daha sağlıklı yaptığımızı gösteriyor gibi geliyor bana. sizce?
tabıykıd eya..kırmızıya takılmayın herkeızn bır degıl..hem gelememeıs daha ıyı bence ....aslıcan hafta sonu egzersızlerını sıklastrı pazartesı mumu komple yaptım demenı ıstıyrorum dualırm sneınle

Tebrik ederim arkadaşım... :))):lepi::teytey::hooray:

TEK PARMAK EGZERSıZı YAPANLAR

1. missbon
  2. aykiri
  3. aras10
  4. fzbn
  5. pozgulec
  6. yaseminim
  7. Karanfilcimen
  8. Fusuncuk
  9. rabia1984
  10. ecemnazzz
  11. morphem
  12. Hndckr
  13. sinemmelek
  14. eda29
  15. hhdd
  16. vakitsiz

ıKı PARMAK EGZERSıZı YAPANLAR

1. Selmatem
  2. bembeyazev
  3. Edaperissa
  4. juliettt
  5. aslican07

ÜÇ PARMAK EGZRESıZı + PENıS DENEMESı YAPANLAR

mutlu sona yaklaşanların listesi
:lepi: :lepi: :lepi:​
  1. busmel
  2. rm07
  3. cara
  4. soryy
  5. izmit_1982
  6. selin_22
  7. Hayrunemin
  8. yasmin3561

KK ıLE YENENLER​

Zehraalimansur - Twetty26 - Bahar07- Ece111 - Derin -Besen -3- Mutlu_umutlu - Cgdm85 - G_y - Hayatnur86 - Munisse - Kad_er - Aysecikkk - Guinnes - Zerr - Ela _emre - Venüsten - Mızmız - Kayra79 - Smooty - Melekupos - Kadriye_33 - Helpless - Ayaznaz - Secir - lkim07 - Snm84 - Gingerus - Hephuzunlu - ada81 - krizantem78-yitik - worldpurple​

VAJıYı YENıP BEBıŞ BEKLEYENLEEER

zehraalimansur - eelifes - Ela _emre

ALKIŞ ALKIŞ ALKIŞ TEBRıKLEEEEEER
[/I]

:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:​

:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:​

AŞAĞıDA ıSıMLERı OLANLAR BANA NE DURUMDA OLDUKLARıNı YAZABıLıR Mı?

Nehir_0685 - Elmeto - Mmerviss - Tobeornottobe - Orjinalkız - Bae - Bambammm - Jas_min - Balım_ - Sevimnur - Giraenn - Denizinkızı - Hayalsürgünü - kardelen282828 -balbocee - umutsandali -

Son düzenleme:
crescent84 tebrik ederimmm başarmişsinnnnnnnnnn alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

canımmm tebrik ederim :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool:cok mutlu oldum bugunun güzel haberi senden geldi mutluluklar dilerim
:teytey:

tebrik ederim tatlım

Canım sağol teşekkür ederim.Ne biliyim takıldı öylesine kafama tabikide bir önemi yok kırmızının ama sanki o gelince daha inanacakmışım gibi geliyor hala aklımda takıntı var oldumu acaba? diyorum kendi kendimekaydirigubbakcemile3 inşallah sık sık denerizde daha güzel haberler veririm öptüm.

fusuncuk,zerr teşekkür ederim bilgileriniz ve yardımlarınız sayesinde buralara kadar geldik tabi ki ALLAH'IN izni ile. herkesin yardımcısı olsun mevlam.

Tebrik ederim arkadaşım... :))):lepi::teytey::hooray:

Sağol canım çok teşekkürlerolumunekankayizsmile anlattıklarımı okumuşsundur ne diyosun tamam artık değilmi? tecrübelerinden yararlanayım biraz dahakaydirigubbakcemile3 senin nasıl oldu şimdi daha rahatsın değilmi?kırmızı geldimi:kedi: biliyorum kızacaksınız bana ama ne yapiyim merak ediyorum işteboshayallersmile

[/COLOR]
crescent84 tebrik ederimmm başarmişsinnnnnnnnnn alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

Canımm sağol ne güzel listeye benide eklemişsiz inan bana ruya gibi geliyor hatta diyorumki keşke söylemesemiydim oldumu acaba yanılıyomuyum yoksa benohaoldumsmile inşallah zamanla dahada iyi olur hepinize ayrı ayrı teşekkürler sizi çok seviyorumolumunekankayizsmile

Ben hala başaramadım.Hiç bir gelişme yok

Düzenli egzersizlerle gerçekten çok ilerleme kaydediliyor arkadaşım ben çok geç ilerleyenlerdendim ama burada yazılanları hep okuduğumda sık sık egzerszi yapın diyorlardı ona uydum ve gördümki boşa değil burada yazılanlar.Sende elinden geleni yap Allah'ın izni ile başaracaksın benim gibi birisi bu kadar ilerlediyse inan herkes yapabilir...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…