Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Bende de aynı meret vardı kızlar. Kızıma ağlayarak hamile kaldığımı hatırlıyorum. Tam bir sene boyunca yenemedim. Eşim de neticede bir erkek. Sabrının taştığı anlarda ona değil kendime kızardım. Bir sene sonra birden(eşimin askere gideceği günden bir gün evvel) bir anda oluverdi:) inanamadım afalladım baya. Demek dedim buymuş birliktelik. Demek bu kadar mucizevi bir şeymiş. Sevdiğin insanla yaşayabileceğin muazzam bir an. Çok mutlu olmuştum. Kendi kendime yendim ben bunu. Eşinizin hassas davranması ve sizin eşinize güvenmeniz oldukça önemli. O an kendinizi rahat bırakırsanız ve elbette ki uzun bir ön sevişme olması şart; herşey kolaylıkla olabiliyor. Acil şifalar dilerim sizlere..

Son düzenleme:
Canım merhaba bence bu gerçekten çok itici.
Şuan hala yenemedin mi ondan bahsetmemişsin. Bence aldığın aparat seti ile egzersize devam et eğer yenemediysen.

hayir canim. seti de almadim zaten. 100 tl civar biseydi. parasi sorun degil de oyle aparatlar beni sogutuyo bu isten.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

hayir canim. seti de almadim zaten. 100 tl civar biseydi. parasi sorun degil de oyle aparatlar beni sogutuyo bu isten.

Anladım canım. O halde parmak egzersizi yapmalısın.
Bilinçaltına oraya birşey girebildiği yerleştikten sonra gerçekleştirirsin zaten ilişkiyi kolayca.

Slm denizcem bende vajinismus hastasiyim hamile oldugunu'soylemissin bende bu hastalikla ugrasiyorum ama bebegimde olsun istiyorum ama olmuyo[/QUOTE]

mrb ilişkiye girme denemelerinde mi hamile kaldınız acaba ? bende aynı sorunu yaşıyodumda biraz biraz yendik sayılır ama adetim gecikti benmde test yapmaya korkuyrm daha doğrusu ümitlenmek istemiyorum tam olarak nasıl oldu sizin ?

arkadaşlar cem keçenin vajinismus kitabı var elimde burdan bir arkadaş göndermişti kargosunu ödeyen arkadaşa göndereceğim yararlanın inşallah özel mesajdan adres gönderen ilk arkadaşa göndereceğim

arkadaşlar cem keçenin vajinismus kitabı var elimde burdan bir arkadaş göndermişti kargosunu ödeyen arkadaşa göndereceğim yararlanın inşallah özel mesajdan adres gönderen ilk arkadaşa göndereceğim

yendin mi canım bende almıştım o kitabı

gerçekten çok zor bir hastalıkmış rabbim hepinizi kurtarsın inş fakat biraz sabı ve zamn istiyor onu kyabetmeyin sakın sabır la bu iş olacak inş

Selamun aleyküm kızlar...
Rabbim yar ve yardımcınız olsun
Rabbim tez zamanda hepinizin kurtulmasını nasip etsin inşallah
Bende resimde gördüğünüz aparatlardan var burda tanıştığım bi arkadaşım yendikten sonra bana gönderdi sağolsun Rabbim binlerce kez razı olsun ondan taaa almanyadan bana ücretsiz gönderdi sağolsun..bende yendim burdan gerçekten ihtiyacı olan birine göndermek istiyorum hatta gönderdiğim kişi yendikten sonra başka arkadaşa göndersin hepiniz kurtulun bu sıkıntıdan inşallah..5 sene sonra vajiyi yendim hayatım değişti yuvam değişti çok şükür Rabbimee... Dediğim gibi isteyen olursa bana yazsın .. Başkasının şeyine girmiş şeyi almak nasıl olur die düşünmeyin sirkeli suda dezenfekte ettikten sonra hiç birşey olmaz gerekirse prezervatif takarsınız içiniz rahat etmiorsa .. Gerçekten isteyen bana yazsın...

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Ne güzel canım bende göndereceğim birine çok geçmiş olsun tebrik ederim duyarlılığın için 👍👏👏👏😍

Cok caresizim 11aydir denemedigim gtmedigim doktor tedavi kalmadi o kadar cok istiyorum ki yenmeyi 1haftada nasil yenebilirim siz nasil yendiniz yardimci olurmusunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…