Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Peki Dilatör olarak ne almalıyım sizce ? İnternetten baktm biraz renk renk olan bi set var ama sadece bi sitede 400 tl ye buldm genelde yabancı sitelerde vardı bu kadar pahalı bişey mi bu dilatör :)

kızlar son bir saattir netten vajinusmusu araştırdım bütün doktorlar kendi kendine yenilemeyeceğini yazmışlar burda yenenler nası yeniyor neden bukadar umutsuzca yazmışlar istemsiz kasılma olduğu için ilişkiye giremezmişiz çıldırtcaklar adamı ya

Peki Dilatör olarak ne almalıyım sizce ? İnternetten baktm biraz renk renk olan bi set var ama sadece bi sitede 400 tl ye buldm genelde yabancı sitelerde vardı bu kadar pahalı bişey mi bu dilatör :)

daha uygunu yok mu canım Ben 75 tl ye görmüştüm

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ağzı olan konuşur canım sıkma canını sen

sexshop larda var canım netten bak istersen onlar da uygun

Merhabalar bu renkli olanı nereden ve ne kadara aldınız acaba ??

kızlar yardım ben egzersiz. ve nefes yaparken esimde ereksiyon kaybı oluyor ne yapmalıyım

kızlarrrrr sanırım atlatmaya başladımmm Dün akşam denedik bi kısmını alabildimmmm.inşallah tamamen geçer yaa.allah hepimizin yardımcısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…