Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Yani takıldığı noktada ıkın ıkınabildiğin kadar baya güçlü ıkın ve eşini itme, bağırma, sen ıkın nefes ver o itsin.

regl öncesi falan biraz zorluyor ama regl öncesinde misiniz?

Yani bir hafta on gün var henüz bir önceki gün o kadar hissetmemiştim dün de daha sonra biri alabildim onda olmadı ama büyükleri denemek istemedim onlar da oluyor daha çok
O da etkili olabilir bence, ben de regl öncesi biraz zorlanıyorum. vücudumuzun her yeri şişiyor.
Peki öyle yapayım aşınma vs mi yapıyor acaba sabunla
Oranın florasına uygun değil sabun. Bana doktorum sadece suyla temizle dedi. Kolay gelsin

Ikınınca baskı çok artıyor panikliyorum ya bakalım denemeye calisacagim
Panik yapma işte olmadı sakinleştirici bi ilaç iç. İlaç tavsiyesi asla veremem ama ben atarax kullanmıştım doktorum vermişti. Bir doktora danış istersen bu konu hakkında

Panik yapma işte olmadı sakinleştirici bi ilaç iç. İlaç tavsiyesi asla veremem ama ben atarax kullanmıştım doktorum vermişti. Bir doktora danış istersen bu konu hakkında
O baskıyı hissedince işte orası kör nokta çünkü oraya kadar kendimi kasmiyorum. Birkaç gün daha denedikten sonra ilaç için randevu bakacağım. Çok teşekkür ederim.

Arkadaslar Özel bişey sorcam. Regl bitimine doğru böyle renk açık kahveye döner ya, o zamanlar da çalışma, eşli deneme falan yapıyor musunuz?

Arkadaslar Özel bişey sorcam. Regl bitimine doğru böyle renk açık kahveye döner ya, o zamanlar da çalışma, eşli deneme falan yapıyor musunuz?
Periyod dönemi sona erince yapmanız daha uygun olur. O dönemde rahim ağzı açık olduğu için hem rahmimiz hem de içi oldukca hassastir ve pelvik enfeksiyonların sebep olabilir. Ki birsekilde olacaksa da prezervatif kullanmanız gerekir.

Merhaba arkadaşlar bende 4.boydaydim sonra eşimle denedim ama çok yanma oldu, bikacgun yandı kanamada olmadı kendimi sıkmadım hiç ama tahriş olmuş sanırım, doktora gittim alttan muayene etti kızlık zarim çok inceymiş ve çentik oluşmuş kanama olmaz bile dedi doktor , şuan bende regl oldum bekliyorum geçince yine 4. Boydan devam edicem, iyice alıştırmadan eşli denemeyi düşünmüyrm bide biraz baskı hissi oldu bendede, bu yanma geçer inşallah daha rahat olabilirim

Eşlide de baskı hissi oluyor fakat deneye deneye alışılıyor denemekten vazgeçmeyinn baskı oluyor diye. Ama tabi 4. Dilatöre iyice alışın kendinizi hazır hissedince eşli deneyin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…