Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

bu siteye giren herkez yeniyor sende yeneceksin azimli bir sekilde calisirsan sorun en yakin zamanda hal olur

gerçekten de bu siteye giren arkadaşlar teker teker yeniyorlar :)

inanmak ve düzenli olarak egzersiz yapmak şart. her şey bizim bunu başarmayı ne kadar istediğimizle alakalı. beyin gerçekten istiyorsa,gerçekten hazırsa, tüm korku ve endişeler zamanla azalıyor.aslında korkulacak bir şey değil, milyarlarca kadın her gün yapıyor bunu.biz neden yapamayalım?

Merhabalar arkadaşlar yaklaşık 2 aydır siteye girmedim size bir haberim var ben hamileyim .Yeni gelen arkadaşlarada söyleyeyim ben 1 buçuk yıldan fazla bu hastalığı çektim çok şükür yaklaşık 3 ay oldu yeneli ve 6 haftalık hamileyim. Lütfen korkmayın .Hiç korkulacak bir durum değil...

Allah analı babalı büyütsün, darısı başımıza

canım teşekküeler desteğiniz için ama nasıl olacak ben ellemek ne kelime bakmaya çekiniyorum çok korkuyorum biliyorum acımıcak ama elimde değil kasıyorum kendimi

17 sene mi 17 sene inanamıyorum 17 sene mafoldumben mafoldumben mafoldumben

korkutmak amacım değil kardeşim ben ilk 2 seneden sonra denemeyide kestik utandığımıza kimseyede söyleyemedik ama şimdi bunun bir hastalık olduğunun farkına vardık biz sadece biz böyleyiz sanıyorduk o yüzden umursamadık sakın çekinmeyin inanın bu siteye üye olaalı 3 gün oldu ve baya yol almaya cesaretlenmeye başladımben çok küçük evlendim birazda onun korkusuda vardı sonra destek alamayınca yenemedim eşimle beraber halletmeye çalıştık ama başaramadık desteklerinizle inşallah başarıcaz...

OKUDUKLARIMA INANAMIYOURM...GERCEKYENMI...TEBRIK EDEIRM CANIM BENIM..NE KADAR GUZEL BIR DUYGU ...IHSALHHH KUCAGINADA ALIRSIN SAGLIKLA BEBEGINI..
KIZLARR YENI KATILAN ARKADASLAR BU ARKADASIMIZ ISMINDND EANLADIGINIZ GIBI COK UMUTSUZ BI VAKAYDI ...HIC YAPAMIYCAM DERDI VE BASRADI ...SIMDI ANNE ADAYI .....TEKRARDAN SNEI YUREKTEN KUTLUYORUMalkisalkisalkis

dün denemek istedim ama nerey bakcağımı şaşırdım biz nasıl büyümüşüz ya insan kendinden utanırmı işte utanıyoruz inanın çok memnun olurum yardım ederseniz böyle ölmek istemiyorum eşim için çok üzülüyorum herşeye rağmen bu işi halledip eşime süpriz yapmak istiytorum çünkü artık uğraşmayı bıraktık tam umudumuzu yitirdik derken sizlerle tanıştım allah razı olsun sizden

ne mutlu sana ,nasıl başardığını burdaki arkadaşlarla paylaşırsan çok mutlu oluruz,umudumuzu kaybetmeyız ,bebeğin içinde ayrıca tebrıkler,darısı tüm anne olmak isteyenlerin başına....:1hug:

17 sene nedemek ya,allah yardımcın olsun ,ben 1 aydır deniyorum ,yapamadım diye pisikolojım bozulmaya başladı,burda ki deneyımlı arkadaşların tecrubelerini okuyun bende okuyorum ve cesaret kazanıyorum ...

evet bende burdan cesaret almaya başladım yeniden umutlandım inşallah başarırım ama siz üzülmeyin benim tek hatam çaresini aramamk çok çabuk pes etmek olduama pes etmek yok artık ama allah bana öyle birşey verdiki teselli bulmama için 3 tane evladım var onlarla avunduk teselli bulduk..gerçekten beyinde bitiyo inanın 3 gündür çok cesaretlendim eşim bile şaşırıyor allah hepimize yardım etsin..

MERHABA ABLA..ABLA DMEEMDE SAkınca yoktur umarım..cunku 17 sene dıyorsun ...cok zor ben 1 bucuk yıl dayanamdım o ezıyete..ama lutfen kenıdne guven bak bızler senın yanındayız ...skaın yapamama deme basraıcakısn sende egzersız yapman lazım ....ben o kadar korkagımkı ben bıle yaptım ..

kural 1: umudun hep olsun asla yapamam deme bende senin durumundaydım burdan okudukça cesaret aldım hiç elelyemezken bi dodktorun önerisyle önce kulak çöpüyle denedim sonra onun ilerlediğini görünce cesaret geldi parmak ve mum aşamasına geçtim ve başardım ama anladım ki önce buna çok inanıcaksın pes etmiceksin..burdaki arkadaşların başarı hikayelerini okumak da çok etkili oldu..herşeyden önce burda birbirlerinni anlayan yardım etmek isteyen aynı dertlere sevinçlere sahip ve bir o kadar da güzel yürekli insanların varlığı sonsuz güç veriyor......hadi şimdi lütfen bu korkuyu umutsuzluğu bir kenara at ve yendiden başla canım

eyerki bu vajınısmus illetini başarırsam,bu sitedeki tüm vajınısmuslulara hep yol göstericem ,şuan bizimle paylaşan arkadaşlar bize okadar cesaret veriyolarkı çok mutlu oluyorum

eyerki bu vajınısmus illetini başarırsam,bu sitedeki tüm vajınısmuslulara hep yol göstericem ,şuan bizimle paylaşan arkadaşlar bize okadar cesaret veriyolarkı çok mutlu oluyorum

canım moral verebildysek ne mutlu....eğer yenersem deme yenicem de...) bu arada sana tavsiyelerimi uygulayabildin mi dün?

aminnnnnnnnnnnnnnnnn cnm

canım ne istersen diye bilirsin 35 yaşındayım inanın desteklerinizi görünce hüngür hüngür ağladım bu konuyu birine anlatmak çok güzel içimde dağ gibi büyümüştü psikolojim sıfırdı ama inanın sizin sayenizde çok ümitlendim bu bile benim için büyük bir adım

masallah Allah saglikli bir sekilde kucagina almayi nasip etsin canim

canım bence şuanda bile büyük yol katetmişsin bunları hissediyo olman bile güzel....bak bizler varız aynı süreci aynı sıkıntııları yaşadık başardık sende başarabilirsin bizlerden diğerlerinden bir farkın yok allah bizlere imkansız olan bişe vermezki...eğer doğanın kanununda bu varsa demekki yapılabilecek bişe lütfen önce kendini telkin et yapabilirim die ben kendimden biliyorum ne zaman karamsarlığı umutsuzluu attım beynimden o zaman başardım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…