Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

ya ben de çok kasılıyorum 2 aylık evliyim. çok üzülüyorum eşimi üzüyorum diye nolur yardım edin bana nasıl yendiniz gerçekten acımıyormu(

gerçekten acımıyor.sadece baskı hissediyorsun,belki de hafif bir yanma.acı yok,foşur foşur akan kan yok...

ne eşini ne de kendini üz.hemen git egzersizlere başla ayna karşısında. serçe parmagından başla.o kalın geliyorsa kulak çubuguyla dene,ya da ince pasta mumu.oraya bir şey girdigini görmek yeterli olacak.gerisi senin çaba ve inancınla olacak.

Allah yardımcın olsun.

günaydın arkadaşlar,herkes kasma kendini diyor ama oan istemdışı bir kasma otomatıkman gelişiyor,hernekadar gevşek olsakta oan geldiğinde kasılma olayı oluyor,bunun nedenide sanırım çok fazla acı duyacağımızdan kaynaklanıyo

bende aralıkta evlenicem ve ,bu kasılmalar yuzunden eşimi mutlu edemiycemi düşünüyorum ,bu kasılma olayını beyınde halletmek gerekiyomuş

merhaba arkadaşlar. bende iki haftalık evliyim. bende de aynı sorun var ama vajinismuyum bilmiyorum. korkuyorumda. aslında bizde birleşme oluyo eşim boşalıyo içime hatta. ama ben zevk yerine acı duyuyorum ve bu beni rahatsız ediyo. vajinusmus olanlar hiç bileşme yaşıyamıyorlar mı? nasıl oluyo banada yardım edin. böyle gitmesinden çok korkuyorum

burdan emla krem kullanan arkadaşlara bi uyarıda bulunmak istedim,sakın okremi sürüp eşinizle condomsuz biraber olmayın,ben denedim nişanlımın p....uyuştu ve hissetmediği için bişi yapamadı ,sonra condom taktı ama öylede başaramadık,emlayı nasıl kullanıcam konusunda bilgi verirseniz mutlu olurum,içerimi sıkıcam,yoksa vajına kenarlarınamı sürücem??

Emla kremi vajınanın içine sürebildiğin yere kadar sürüyorsun..Bende denedim ama pek işe yaramamıştı.Sende nasıl olur bilemem.Egzersizlerle kurtuldum vajıden..Önce tek parmak sonra iki parmak en son üç parmak ve ta taa en son aşama P..s oldu..Egsersizlerin hiç birinde kanamam olmadı..En son p..si almayı başardığımda da kanamam olmadı ama 2.defa yaptığımızda p..sle kanamam gerçekleşti..Bu kişiden kişiye değişen bir olgu tabi..Herkesde aynı olacak diye bir kaide yok.Başarılar diliyorumm..

17 sene mi 17 sene inanamıyorum 17 sene mafoldumben mafoldumben mafoldumben

17 sene nedemek ya,allah yardımcın olsun ,ben 1 aydır deniyorum ,yapamadım diye pisikolojım bozulmaya başladı,burda ki deneyımlı arkadaşların tecrubelerini okuyun bende okuyorum ve cesaret kazanıyorum ...

sizde acı hissi oldumu ??

Emla kreminde ilk başta acı hissi veriyor ama ondan sonra sadece uyuşma oldu bende ama p...s denemesinde başarılı olamadım çalışmlara devam

çalışmalara devamda her denemede başarızız sonuçlanınca insan hiç yapamıycanı düşünüp ,umutsuzluğa düşüyor arkadaşım...opuyorumnanaktan

arkadaşlar bende emla kremle başardım emlayı sürebildiğiniz kadar içeriye sürün ben parmak egsersizide yapıyordum iki parmağımla iyice içeriye sürdüm biraz fazla sürdüm o zaman uyuştu ilk baş acı oldu kremden dolayı sonra uyuştu 10 dk sonra denedik ve çok az bi ağrı baskı hissettim acıma olmadı normalde kremsiz denediğimizde p...s yarıya kadar bile girmiyordu çok canım acıyordu ama emla sayesinde acı duymadım ve başardık ben emla kremi tavsiye ederim herkese.

ben o doktor sayesinde yenmedim ben vajinusmusun ustesinden gelmek adli kitabi okudum o kitap sayesinde yendim o kitabida kendi doktoruma hediye ettim sayet gidersen sana anlatacaktir beni telefon numarami email adresimide doktordan alabilirsin bende doktorla birlikte sana yardimci olucam kitabi hediýe ettigimi soylersen beni daha iyi tanir doktorun adi cenk kocer randevu alip yardim istiyceksin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…