Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

yendikten sonraki deneyimler bölümü var canım orda sorularına daha cok cevap alırsın
zevk olayı biraz zaman alan bişi belli bi süresi yok rahatlamayı iyice ögrenmek ve o ana motive olmakla alakalı zevk almaya odaklanmakla alakalı bişi birazda hoşlandıgın seyleri zamanla keşfetmekle ilgili

slm,bende vajinismusum ,ne yaparsam yapayım başaramadım,emla kullandım xylocaine sprey kullandım ama hiç bi işe yaramadı,kaslarımı gevşek bırakmayı başaramadım,sorunu pisikolojık halletmem gerek sanırım,(

kızlık zarını aştınmı bu bi rpblemmi senin için ?

hayır problem değil ama ,oan geldiğinde sanki içime bıçak saplanıyomuş gibi hissedip kendimi kasıyorum

biz burda cogumuz egzersiz yaparak aştık basta kegel egzersizi anlatılıyor nefes egzersizleriylede rahatlayarak destekliyorsun egzersiz sürecini işaret parmagınla baslayabilirsin

zaten parmağımı oraya itebiliyorum ama iş birleşmeye gelince anında bacaklarımı sıkıyorum,ıkınmanın yararlı olduğunu kasları esnettiğini duymuştum,eyer son kez daha başaramassam bunalıma giricem ,özelden msj atamıyorum yeni üye oldum için...yoksa daha detaylı konuşabilirdik ...sevgili gül ...

bahar hanım sizdemi vajınısmus illetiyle boğuşuyorsunuz ,bu ne zor bişiymiş,herkese gülerdim,benim başıma gelmez derdim,allah cezamı verdi ,sevdiğim insanla bunu yapamassam bidaha hiç bi şeklde başaramam ,banada yardımcı olun lütfennnnnnnnnnnnnn

evet ama sukur basradım...benec bu kadar bunalıma gırme ..zaman bırak...belkı evlenınce daha farklı olru ..belkı o zman basraırsın ..ama egzersız yap derım ...2 prmak ve sonra mum en son pe.. dnemesı ...kayganlastırıcılarlada kolaylasıyor

şuan nişanlıyım,denemediğimiz yol yöntem kalmadı,kas gevşetici yutup ağrı kesici içtim.bi dünya kayganlaştırıcı sürdüm,ıslanma olayım mükemmel istekte çok ama,p........ bi turlu alamıyorum ya,evlenincede yapamıycam diye çok korkuyorum ,pozisyon konusunda hangisi daha başarılı sonuç verir bi fikir verirseniz mutlu olurum....

o tamaamne kısıye gor edegısıyor..bazısı alt poz.. yapabılıyo bazısı ust....ama alt daha kolay oluyor bana gore

ben üstte denedim onu hiç başaramadım ,altta kalınca daha çok ilerleme oluyo sanki,son yol olarak alkol alıp deniycem ,acı çok oluyomu bahar hnm ?bide ogun tam bir ilşki yaşama olasılığı varmı,yoksa bekaret bozulduğu an ilşki bitiyormu en çok bunu merak ediyorum

slm kızlar bahar evlilik yıldönümü nasıldı bu arada benim vayiyi yenmemin bugün ilk haftası oldu ve süper hissediyorum kendimmi artık kayganlaştırıcıda kullanmıyorumherşey yolunda MANO arkadaşım bence seninki şuan nişanlı olduğun için biraz sanki toplum baskısı var ve ondan psikolojik olarak evlilik öncesi bu ilişkiyi aslında yaşamak gerginlik veriyor olabilir sormamı yanlış anlama ama nişanlın bunun evlilik öncesi olmasını mı istiyor?

nişanlımda istiyor bende çok istiyorum,ve bizim ilşki çok güzel ve istekli başlıyor herşey süper giderken tam olacak diyorum ,oanda kasılıp kalıyorum ,hayal kırıklığı dışında hiç bişi olmuyor ,eslina sen nasıl başardın inan şuan herkese yalvarıcam nerdeyse banada yol gösterin diye(

Canım ben 2 yıllık evliyim gecen hafta bugün yendim ve belki inanmayacaksın bu siteye üye olduğum ilk gün yendim.ben evlendiğimde ilk gün denedim sonra biraz canım yanınca bir daha denemedim iki gün lel-kelenme şeklinde kan geldi ve erteleye erteleye 29 temmuza kadar getirdim ve oldu .canım ben penisi yarıya kadar alabiliyordum.ama gerisi olmuyordu kasıyordum.29 temmuzda kafama koydum burda yazılanların hemen hepsini okudum ve eşim gelene kadar egzersiz yaptım daha sonra eşim gelince biraz cinsel içerikli film izledik ve ben gerçekten baya gevşedim sonra yavaş birlikte olduk ben vazelinle yaptım ama sen yapma çünkü spermleri yok ediyormuş vbaşka kayganlaştırııcı kullan ilk olarak alt pozisyonda yaptık sonra baktım oluyor üst pozisyonuda denedik bence üst daha kolay diye düşünüyorum hemde kendini daha güvende hissediyorsun ama sana yemin ediyorum canın yanmıyor buna inan çok az sızlama ve yanma okadar belki sende oda olmaz üzülme mutlaka olacak bunu böyle bil ve inan düğün nezaman

alkol boşuna deneme bir çözüm olmaz. evlendiken sorna bir kez daha dene belki elilik psikolojisi nikah olmadiği için yapamiyosundur. o zaman da olmazsa parmak egzresizine başlaman lazim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…