Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

tamam canim cok tesekkur ederim ilgin icin.. muhakkak yenisini alip oyle denicem..

hadı bakalım ıhsalhh basarıcaksın..evet tam dedııgn gııb ılk bı hepsı olsun sonra ıcerde hareket ettırrsın..ok

merhaba canım ben ada

yazını okudum bende 2 yıllık evliyim 1 yıl sonrasınnda kreimlerle birlikte oldum ama tekrar deneyemedim yeni süleyman eserdag doktorumuza gittik ve dün tamamen bu sonrunu astım... dilatörler için yardımcı olcaktım şimdi nasıl yap biliyormusun....
eczaneden bir bepanten bir de emla al.. ilk önce emlayı o bölgeye ve hafif içe doğru sür daha sonra küçük boy dilatörün ucuna azıcık emla gerisine bepanten sür ve sırt üstü yat bacakları nı tamamen ayır nefes al nefesini verirken yavasca sok.. sonra yavas yavas gel git yap; ikinci olarak onu içinde yuvarlak olarak hareket etmeye calıs ve içinde iken vajinanı sık bırak ilk gün böle küçük boy ile calıs sonra ertesi gün küçük boy ile 15 dakika calıs 1 gün önceki sekilde sonra bir boy büyüğüne yine kremler nefes al nefesi verşirken sok en büyük boya kadar bu şekilde ....... boylar bittikten soınra eşinle ilişkiyi denemeden ömnce 15 dk egzersiz en büyük boyla sonra eşini sırt üstü yatırıp üstüne dizlerinin üstüne cıkıp penisini elinle yabvas yavas sok ve bitti........... 15 gün her ilişkiden önce 15 dk egzersiz unutma

TEK PARMAK EGZERSİZİ YAPANLAR

missbon
aykiri
pozgulec
yaseminim
Karanfilcimen
Fusuncuk
ecemnazzz
morphem
Hndckr
hhdd
sevimnur
Giraen
Zerdam
Perde
hndckr
aisha2010
findik

İKİ PARMAK EGZERSİZİ YAPANLAR

bembeyazev
juliettt
aslican07
rabia1984
Mona_Roza
tedirgin_
Masalelif
fzbn
benelifnur

ÜÇ PARMAK EGZRESİZİ + PENİS DENEMESİ YAPANLAR

mutlu sona yaklaşanların listesi
:lepi: :lepi: :lepi:

rm07
soryy
izmit_1982
selin_22
Hayrunemin
yasmin3561
fimu
Selmatem
bambamm
sedagelina

KK İLE YENENLER​

Zehraalimansur - Twetty26 - Bahar07- Ece111 - Derin -Besen -3- Mutlu_umutlu - Cgdm85 - G_y - Hayatnur86 - Munisse - Kad_er - Aysecikkk - Guinnes - Zerr - Ela _emre - Venüsten - Mızmız - Kayra79 - Smooty - Melekupos - Kadriye_33 - Helpless - Ayaznaz - Secir - lkim07 - Snm84 - Gingerus - Hephuzunlu - ada81 - krizantem78-yitik - worldpurple - crescent84 - Busmel - Cara - theelfoftheblacks - edaperissa - sinemmelek - eslina_42​

VAJİYİ YENİP BEBİŞ BEKLEYENLEEER

zehraalimansur - eelifes - Ela _emre - elifsena

ALKIŞ ALKIŞ ALKIŞ TEBRİKLEEEEEER

:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:​

:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:​

Kızlar herkes yenicek bu illeti eminin inanıyorum ben yendiysem herkes yener inanlımaz kasıyodum kendimi dokunamıyodum bile...önce beyinde bitirmeli insan...ondan sonrası inanın ki kolay kızlar

inşşallah.o bizi yenmeden biz onu yeneriz inşallah.

canım hayır tabiki o değil siz yeneceksiniz...inan bende çok umutsuzluğa kapıldım asla olmicak dedim ama burdaki arkadaşlardan çok güç aldım herkes başarıyosa bende başarırım dedim inan beyni şartlandırmakla ilgili ama önce umutsuzlanmadan başarcağına inanmak gerekiyo

ada, verdigin ayrintili bilgiler icin sana COK tesekkür ederim. ne tesadüf ki en son dr. eserdag´a gitmeyi düsünüyordum. yazdiklarini not aldim, hafta sonu baslirim insallah. adacim sende tedavi ne kadar sürdü?

Günaydın arkadaşlar.Ya neden ben başaramıyorum.2 akşamdır p...s denemesi yapıyoruz başı giriyor sonrası yok.2 parmak çok rahat oluyor ama p...s olmuyor neden neden neden? Bu soru kafamı yeyip duruyor.Neden bu kadar kasılma anlamadım gitti.Acaba kızlar açık olacak ama pozisyonumu beceremiyorum yoksa nedef ve kegel egzersizlerinimi?

günaydınnn herkeseeee ,

Canım, eşinle küs parmağını dene eşini küs parmağı yapsın onu ileri geri hareketi yapın sonra hemen p... denemesine geçin tabii kayganlaştırıcı kullanın ben sadece bebyapı ve vazelin kullandım bir yan etkisini görmedim. küs parmağı işe yarıyor ben öyle başarmıştım. Pozisyon nasıl senin bilmiyorum ama ben altta başardım daha kolay oldu üstü sonra denedim. yinede alt daha kolay ..

canım olucak...apaatla calıs derım pe... kalınlıgında bak gor o zman nasıl olcak...egzersızızhangı poz... yapıyosan pe.. o pozısyonda dene ...parmak gıbı duusnmeye calsı ...

adacım nasılsın baya oldu seni görmeyeli....ya bişe sorucam sana sen yendikten ne kadar sonra bişeler hissetmeye başladın hani diodun ya
oluyo ama zevk yada bişe hissetmiyorum diye...yani ilk zamanlar böyle olması normal dimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…