Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

bişey soracam yenen arkadaşlara:siz yendikten sonra hala egzrsz yapıomusunuz hala egzersz yaparakmı alıosunuz p.. yoksa ön sev... den sonra direkmi alıosunuz normal cinsel hayat gibi?bi soru daha... egzersizle kaç defa alıp normal direk almaya geçtiniz? bi soru daha:benim gibi emla kullanan varmıydı egzersizlerde varsada hala kullanıomu yoksa bağmlılıkmı yaptı.son bi soru daha:yenenlerde hala yanma varmı ve zevk alınıomu....çok oldu sorularım bide utanarak sordum ama cevabını merak ediom başaka soracak kimsem yok:kedi:

pes etmiyorum yola devam...öğlen sitem ettim diye bitmedi çabam arkadaşlar...sizde olmasanız ne yaparım:)biraz daha deniyeceğim p...yapmaya...bir süre daha deniyeceğim...eğer yinede olmazsa söz parmak egzersizlerini yapıcam...vereliniortak

hepsine katiliyorum helpless

kişiden kişiye değişir. ben uzun süre egzersize devam ettim. emlayi da bi kaç kere sonra biraktim. zamanla herşey normale dönüyo bende bu süre uzun zaman aldi. dediğim gibi kişiden kişiye değişir.

bak sen bi kaç gün şu şekilde egzersiz yap:

- ilk al aparati bi 5 dakika falan içerde tut yapabiliyorsan git gel yap
- sonra bi kaç dakika arayla en az 5 kere al çikar. oradaki kaslari girişe aliştir.
- bi 20 dakka böyle egzersiz yaptiktan sonra aparati aşağiya al üste geç değişik pozisyonlrda dene
-penisdenemesini de üstte yap.

inşallah canım inşallah bırakmıcam.. işte insanız biz hemen pes ediyoruz umutsuzluğa kapılıyoruz .... ve gerçekten İMKANSIZ gibi geliyor hala inanbiliyormusun hala ...

neden imkansiz geliyor. ya sen yenince görüceksin eminnnn ol o yaptiğin mum penisten çok daha zorrrr emin ol buna. sadece bence pozisyon hatasi yapiyosun. kontrol sende olmali.
zaten ilk zamanlardaki heyecanini yendin egzrsiz sayesinde penis denerken üstte olursan hem kontrol sende olur hem de o kadar heycanlanip kasilmazsin.

HELPLESS bana kızdı galiba mafoldumben

yok sana kim kizabilir sen elinden geleni yapiyorsun. O sadece egzersiz yapmayan kaçan aksatanlara sitem ediyo. hakli yani ben de kiziyorum. kimsenin yazdiği yok bişi. sadece zaman ver kendine. bu son aşama biraz uzun sürebilir. bak crescent de olmuyo diyodu aynii senin gibi ona da olcak diyoduk oldu. Senin de olcak Allahin izniyle. Merak etme. sadece biraz sabir. orayı ve psikolojini hazirliyosun buna. merak etme içini ferah tut ve inanmasanda yapicam de içinden her olumsuz bişi geçtiğinde.

Son düzenleme:
kızlar dua edelım bırbırırmıze....ıhsalhhh herkeze saglık verısn rabbım...RABBIM bebek ısteyenlere tez zamnada bebek versın ...amınnnnnn

Bahar inşallah olur en kısa zamanda ya olmadi bi başlik açalim da salati tefricie okuyalim sana çabuk olsun hayırlısıyla

fusuncuk son durum nedir ? muma devam dimiii.

teşekkürler ece mafoldumben uygulucam bu dediklerini inş. bu sefer olur ... tekrar teşekkürler

Günaydın. Dün kına gecesi mumuna ( doğum günü mumundan biraz daha uzun ) jelatin sardım. 1 cm. çapında birşey oldu. Parmakta ilerleyemediğim için mum deneyeyim dedim. Ancak sıcaktan mum yumaşıdı. Ucu girdi. Gerisi girmiyor. ittiriyorum bükülüyor. Yine parmağa kaldım. Eldiveni elime geçirdim. Gleit gelen sürdüm serçe parmağa ve vaji girişine. Ancak yine serçe parmak bir boğumda kaldı. Herhalde parmağım küçük dedim. Orta parmağı denedim. Yine bir boğum. Gitmiyor orda bir çember ver dar bir boru gibi. Müsade etmiyor ileriye gitmeye. Diyorlar ki kalçaya doğru. Tamam kalçaya doğru itiyorum yok çember dar. Ordan parmak geçmiyor penis nasıl geçecek ben anlamıyorum. Benim durumumda olan var mı? Varsa bir birimizi cesaretlendirelim. Kurtulamıcaz yoksa bu hastalıktan ...Bu akşam 5 te işten çıkınca yine evde denemeye devam edicem. Mumun da mayışacağı tuttu..........

gunaydın kızlarrrrr....bugun evlılık yıl donumumuz...sukruel rolsun 2 yıl doldu..esımı cok sevıyorum ..RABBIME sukrueler olsun onun gııb bııryle benı karsılastırdı...bakalım aksama nasıl sprızler olcak..cok merak edıyorum...gerce esımden cok seyler beklemem lazım kendısı azck turk malıdırda:))))))))))))
ve bırde gecen evlılık yıl donumumde kendıme soz evrmısrı seneye esıme kadınlık yapıcam dıye cunku o kadar kotu bı evlılık yıl donumu yasadımkı cok kotuydu...vajıyı yendııgm ılk yıl donumum...ALLAH herkeze yasatsın...

slm baharcım evlilik yıldönümünüz kutlu olsun allah tamamına erdirsin bir ömür birbirniz gözlerinin içine bakın allah mutlulugunuzu bir çocukla taclandırsın bu arada baharcım dün eşimle yine denedik oluyor artık bir sıkıntı bu sefer gecenki gibi yanmamda çok olmadı ii gayet ama işte henüz öyle zevk alamıyorum galiba daha var zevk almam için

Günaydınnnnnnnn alkisalkisalkis

Baharcım , evlilik yl dönümünüz kutlu olsun bir ömür mutlu huzurlu olmanız dileğiyle ...a.s.

cok gzuel canım....evet zevk ııcn daha bırazcık var..bır keac denem sonrasında beynın ıyıc erahatlayınca zevk almaya baslayancaksın.....eee bu kadar yol geldık azcık daya sıkıcan dısını...ılıskıyı sık sık deneyın cok aza verme tamamı

valla bende evlilik yıldönümümüzde yenmek istedim(17 temmuz) ama olmadı ama olsun en azından bu ay içinde oldu evet sık sık tekrarlıyoruz ama artık baharcım içimde hiç korku yok bil,yormusun buna çok seviniyorum işte

günaydın kızlar size çok güzel bi haberim var dün gece saat 11:00 itibariyle vajiyi yenmiş bulunmaktayım çok mutluyum :)) hala inanamıyorum şoktayım. emla kremle başardım bende. yardımlarınız için çok teşekkür ederim hepinize sizin desteğiniz olmasaydı belkide bu kadar çabuk yenemezdim allah hepinizin gönlüne göre versin ve benim gibi olan bütün arkadaşları biran önce bu dertten kurtarsın

:lepi::lepi:alkisalkisalkisalkisalkisalkis superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr....tebrıklerrrr....sen yamzamıısn ben sneın adına yazıyourmm...esra BASARDIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII.............................:dance:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…