Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

parmak egzersizini ileri geri mi yapıyorsunuz yoksa alıştırmak için içinde mi tutuyorsunuz?
üst tarafta bir kemik var?di mi?popoya doğru yumuşak ama üstte sertlik var?

canım bu çok kolay bulunabilen bi krem
neden bulamadın ki bilmiyorumkismile
netten nasıl sipariş verilir bilmiyorum ama istersen bide onun yerine aynı işlemi gören anestol pomad var (ben bununla yendim vajiyi)
birde ona bak en azından geçiçi olarak egzersizleri ertelememek için

reglim bitii..egzersizlere başlayacağım yeniden bugün...ama araya zaman girince korkuda çoğalıyormuşartık yenmek istiyorum...bugün bi arkadaşım daha hamile olduğunu öğrendimmm...bense hala yenemedimm((

ben tek parmağımla yapabiliyodum ama 1 ay ara verdim tekrar başlayacağım şimdi bakalım ne olacak

endişelenmene gerek yok canım sakin ve rahat ol bir kere denemiş olman ve ilk gerginligini atmış olman bu sefer sana daha güven verecektir yapabilmene dair
serçe parmakla tkr başla
zaten sırayla hepsi geliyo gelişmeleri yaz opuyorumnanaktan

reglim bitii..egzersizlere başlayacağım yeniden bugün...ama araya zaman girince korkuda çoğalıyormuşartık yenmek istiyorum...bugün bi arkadaşım daha hamile olduğunu öğrendimmm...bense hala yenemedimm((

korkma tatlım guclubacismile
sen ne aşamadasın şuan
vakit kaybetmeden başla hemen diger regliye kadar biter inş vaji
sende hamiş olursun zemuszemus

korkma tatlım guclubacismile
sen ne aşamadasın şuan
vakit kaybetmeden başla hemen diger regliye kadar biter inş vaji
sende hamiş olursun zemuszemus

canıım ben şu aşamadayım.eş parmağıyla yapıyrm kendim yapmadım hiç.eşimin orta parmağını aldım.sonra iki küs parmağı aldım.kanama olunca bi hafta ara verdim.ardından pamuktan aparat yaptım 3 parmak kalınlığında onu aldım.en son penis kalınlığında bi aparat yapmıştım tam ou deneyecektim 10günlük regl girdi araya.o aparattan gözüm korkuo kocaman(

Canım çok güzell...
o halde baştan hepsini sırayla yap 1 kaç gün eş parmagı,iki küs ve p...kalınlıgındaki aparatı
yanlız p..kalınlıgındaki aparatı diger egzersizleri yaptıktan sonra yap direk o aparatı almaya çalışırsan zorlanırsın
bu şekilde 1 kaç gün dene vaji p.. kalınlıgındaki aparata alışınca inş eşinle p...denemesine geçersin
bence çok yaklaştın vajiyi yenmeye ............

ağzından bal damlıyo yaa senin inşaaaallllahhhh canımmm bitsin artıkkk bu işkenceee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…