Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Canım benim bak şimdi. Bende çok denedim olmadı. Bi kere her p...s denesinden önce egzersizi yap. Ben yapmadan deniyodum olmuyodu. Oradaki et parçası var ya kapatan bende senin gibi düşünüyordum. Kapatıyo girmiyo. Aynanın karşısında iyice incele ıkındıgın zaman oranın açıldıgını görüyorsun. P...s denemesi yaparken de ucu degdiği anda ıkın orası açılsın. Elinle açmana gerek yok ıkın açılıyor. Bir de egzersizde de denemede de bol bebe yagı ya da jel işte sen ne kullanıyosan onu bol kullan. Bir de şuna dikkat et. Her p...s denemesinde ne gibi sorunlar yaşıyorsun. Onlara göre egzersizlerini yönlendir. Mesela ben p...s i alana kadar eşimin durumu kayboluyordu. Egzersizi ona göre değiştirdim. Hazırladıgım aparatı hızlı bir şekilde almayı hedefledim bunu başardıgımda oldu. Şimdi ben tam ereksiyonda alamıyorum tam sert değilken daha güvende hissedip alıyorum sonra olan oluyo tabi. Birde bırakın tüm duyguyu yaşayın. çok kötü olun dibe batın her zaman iyi olmakta iyi değil bence. moraliniz sıfır olsun dibe batın. Oradan çıkması daha kolay oluyor. Ben tamam artık bitti bu iş olmayacak dediğim anda oldu.

her denemeden önce egzersiz yapıyorum zaten ama orayı nekadar yağlarsam yağlayım olmuyor belkide bendeki et parçaları gerçekten kapatıyordur bilmiyorum ama
moralimiz bozukken ikimizde istemiyoruz denemeyi ... bu arada ıkınıca açılıyor diyorsun ama bende açılmıyor gibi sanki aparat içimdeyken ıkındığımda evet ilerliyor ama aynada baktığımda açılma görmüyorum .... birde ucu girse zaten p... gerisini halledebileceğimi düşünüyorum ama girişi bulamıyoruz sorun o ...

:)))))) benimki delleniyo ikiz istiyo birine o birine kendi annem bakacakmış Bende dedim ki anne bari üçüz olsun onada ben bakayım dedim

güzel ama korkunç fikir kaydirigubbakcemile5

merhaabalar taşınma işlerimden dolayı uzun zamandır internetim yoktu keşke aranıza başarıya ulaştım diyerek dönebilseydim ama olmadı ve artık günler geçtikçe dahada mahvolmaya başladım... egzersizlerde en son eşimin iki parmağını içime aldım p.. başı hafifçe girdi ama eşim tam ilerletecekken p.. bi duravara çarpıyomuş gibi geldi ve ben bıraktırdım hafif acı hissedince eşim tamam ama şuan biraz içindeyim gel sabret et bitsin çektiğin işkence dedi tatlı bir dille ama ben cesaret edemedim ve devamını getirmedik .. sonra eşim parmakla korkunu azaltalım o zaman dedi tamam dedim tekrar parmak egzersizi yapacaktık ki ben parmağıda içime alamaz oldum parmak yaklaştığı an vaji kurudu öle işte şuan p.. başı ile parmak arasında bişeyim kalın bir mumun tamamını içime alabiliyorum içinde hareket ettirebiliyorum ama yaa ben artık dayanamıyorummmmmmmmm,,,, başarıya ulaşan arkadaşlarıda ilerleme olan arkadaşlarına tebrik ediyorum okuduğum kadarıyla başarıya ulaşanlar var mutlu oldummm.. :enbuyukkk:

kızlarrrrrrr.....sunu bılınkı ...mumu yapabılıyosanız sadece pe... basramanız ıcın cesaretr ıhtıyacınız var...keısnlıkle azcık cesaretle bıtıcek bu kabus

canım arkadaşım. fazla degil az bir cesaret. eşine güven onlar bizi bizden çok düşünüyor. bende eger kendi keyfime bıraksa idim hala ugraşıyor olacaktım. Ben cesaret edemedim az bişi dişini sık dedi. bırak olmuyo dedim bu ke ısrarcı davrandı. bu sayede oldu. sende ac bi cesaret göster zor biliyorum demesi kolay diceksin ama ben böyle yaptım. Ki biliyormusun ben aglama ve bagırma krizine giriyordum. hoş yarısından sonra yine o krizi yaşadım ve kestik ama yarısı oldu işte. sen de az cesaret. merak etme hepsini yaşadık. bir bakarsın tüm aparatları alırsın bir bakarsın hiç dokunamazsın. unutma beyinle alakalı beyin hazır olmazsa olmaz

Canım madem bu kadar tereddüt ediyorsun bişi kaybetmezsin
bi kadın dogum uzmanına görünmekten
ben tam 3 tane kadın dogumcuya gittim vaji kapalı diye :))
hiç bir dr bunu söylemedi herşeyin normal oldugunu ve p..nin çok rahat olacagını
zaten kapalı olsa ne parmak ne mum ASLA ilerlemezdi canından can giderdi tatlım
sen bi şekilde p...kalınlıgında mumu sorunsuzca alıp ilerliyorsun
sadece azicik cesarete ihtiyacın var ve inan p...kalınlıgında mumu alınca p..nin olmaması imkansız biraz rahat ol ve cesaretini topla ben buraya kadar ilerlemişim de sadece p..kaldı de azıcık dişini sık
ve yine bi dr a sadece kendini rahatlatmak için git ama mutlaka git derim

kızlar ben duşa giricektim tam duş kısmını açmadan önce yüzük parmağımı bi deniim dedim girdii.şimdi bu ne anlama geliyo ztn bnm parmakla sorunum yok ama penisle var :/

desteğin için çook teşekkürler busmel gerçekten onlar bizi bizden daha çok düşünüyor her seferinde cesaret cesaret diyorum hep cayıyorum eş parmağı egzersini başarınca mutluluktan ağlamıştım 8 ağustosta 1. yılımız dolacak yeni şehir yeni başlangıçlar dedim artık kendimi eksik hissetmek istemiyorum milletin yapmak için can attığı şeyi zulme çevirmek istemiyorum bunları isteyerek yapmıyoruz tabi ama bu düşünceninde arkasına sığınmak istemiyorum dr ulusoya 5milyar da vermek istemiyorum:kedi: sanırım biraz fazla karamsarım nolur kızmayın bana kimseyi asla demorolize etmek istemem hele hele benim gibi bu savaşı veren arkadaşalrımı hiç olumsuz etkilemek istemem ama bu karamsarlıktan başarısızlık duygusundan bir türlü kurtalamıyorum şimdi başka bir tekniğe başaldım "bilinç altı temizleme teknikleri"ne 21 gün içinde bilinç altındaki olumsulukları arındırıp olumluları yüklemeye çalışıyorum erken davranmadık zamanında da yapamadık ama çokta geç kalmadık bu arada iyi ki varsın KADINLA KULÜBÜ:asigim:

HELPLESS cim vaji kapalı değil zaten ama hani o girişteki et parçaları eşim yaklaştığında kapanıyor o yüzden girmiyor zaten başı bi girse ben dişimi sıkacağım bitecek bu kabus ama girişi bulamıyoruz ... elimle açmaya çalıştım olmadı kaygan olduğu için birde egzersiz yaparkenki pozisyonumla deneyemiyorum eşimde olmuyor o şekilde ...
ozaman ben egzersiz pozisyonunu mu değiştirmeliyim ki acaba ? bilmiyorumkismile
bu arada cuma gününe randevu aldım bakalım hayırlısı ...

sen ne kadar sure egzersiz yapmistin her gun yapmis miydin

evet kesinlikle egzresiz pozisyonunu degisirmen lazm hangi pozisyonda iliski deniyosaniz o pozisyonda egzersiz yapman lazim

hayırlısı olsun canım bi baksın dr
en azından için rahat olur
sen nasıl yapıyordun ki egzersizi
ya ben tuvalete oturur bi faziyette yapıyordum ve p..denemesinde de üstteydim bu şekilde daha rahat oluyor ve insanın kendine güveni geliyor çünkü hakimiyet sende sanki mum gibi p..yi sen tutup yönlendiriyorsun istersen bu şekilde dene birde sanki üstte olunca vaji çok daha rahat esniyo bana öle geliyo yani

Bende başaranlardan biri olarak deneyimlerimi paylaşmak istiyorum..Önce tek parmakla başladım..Sonra 2 parmak en son 3 parmak..Daha sonra başarı geliyor zaten..Hiç bir denememde kan gelmedi benden..En son p...si tam almayı başardım ve öyle kan geldi..Burdan arkadaşlarla görüştüm ve onların tavsiyelerini dinledim..Sağolsun çok yardımcı oldular...Burdaki önerileri dikkate alın..Egsersizler kendini tanımada gerçekten çok önemli..Tabiki eş desteğide önemli bir unsur...Başarılar diliyorum..En kısa zamanda vajıden kurtulmanız ümidiyle...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…