Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

canım o kadar kapatıcak kadr olmamalı..o dedııgnı esınle denerkende yaparsın ...ama dedıgın gıbı abartılı bır durum varsa bence bır doktora mauyen ol...

heheheh enişte de çok hesapliymiş illa harciycak parayı sırnaşık şey gidin tabi yapin bi balayi
ya siz evleneli daha ne kadar olmuş ki kayinvaliden de birazcik sabretsin yani o ne öyle evlenir evlenmez çocuk mu olur birazcik tadini çikar. zaten daha yeni başladin.

bence tamamen sana öyle geliyo yeterince islaklik omadiği için srun yaşiyosundur bence. jeli o et parçalari dediin yere sür de kaysin bence. o aparatta rahat miydin ki denediğin pozisyonda mi yapiodun onla egzresizi

evet aynen öyle

canım o kadar kapatıcak kadr olmamalı..o dedııgnı esınle denerkende yaparsın ...ama dedıgın gıbı abartılı bır durum varsa bence bır doktora mauyen ol...

baharcım olmuyor ki eşimle denerken mafoldumben akşam sinirlerim bozuldu ağlamaya başladım eşimde ağlıyorum diye kızınca iyice kötü oldum mafoldumben
galiba bu iş hiç olmayacak p... kalınlığındaki aparatı alabildim bahar ya ama neden olmuyor neden bu kadar yaklaşmışken mafoldumben mafoldumben mafoldumben

canım uzulme ...bak egzersızı hangı pozısyond ayapıyosun pe... Oyle ene ve elınle pe... Tut kendın yonlendır anladın demı aynı egzersız gıbı...oyle dusun ve bas kısmı gırınce hafıf ıkın oyle aglama guclu ol cok az kaldı pe... Dnemesı oncesı mutakaegzersız yap sonra pe... Gecc

bence tamamen sana öyle geliyo yeterince islaklik omadiği için srun yaşiyosundur bence. jeli o et parçalari dediin yere sür de kaysin bence. o aparatta rahat miydin ki denediğin pozisyonda mi yapiodun onla egzresizi

bi türlü jel alamadım zeytinyağı kullanıyordum.yani ıslaklık iyidi.
ama o et parçaları gerçekten kapatıyor girişi
cuma gününe randevu aldım .. gerekirse anesteziyle alsınlar onları bilmiyorumkismile bi zararı yoksa tabi ...
düşünsene ece artık hiç bi sorun kalmadı başarabilirdim aslında ama girişi kapattı onlar mafoldumben
ne kadar çok isterdim bugün büyük harflerle başardım diye yazmayı mafoldumben

üzülme canım ya eşin egzersiz yaptığını biliyor zaten ona söyledin mi kan geldi diye ?
sorun edeceğini sanmıyorum canım üzme kedini

Zaten bitanem egzersizi eşimle yapıyordum zaten kanadığını önce o gördü eldivendede kan vardı inan yazarken bile çok kötü oluyorum belki ben bunu çok büyütüyorum ama ne yapim neden bizde var bu vaji herkes normal yollan yaparken niye biz uğraşıyoruz ki

egzersizi oturarak yapıyorum yani hafif arkama yaslanarak ... ama bu pozisyonndayken eşim yaklaşamıyor ki :s yani ikimizin bacaklarıda engel oluyor peki nasıl olacak o zaman bilmiyorumkismile
miyoner pozisyonunda yapmaya çalışıyorduk fisfisfis

buda bizim imtihanımız ... RABBİM yardım etsin hepimize ... sabretmeliyiz mafoldumben

kanı da çok problem etme bence bir sorun yoktur ama için rahat etsin istiyorsan doktora git istersen

Listede silinmiş. Hatırladıklarımı düzelttim. Eğer yanlışlık varsa söyleyebilir misiniz?

TEK PARMAK EGZERSİZİ YAPANLAR

missbon
aykiri
fzbn
pozgulec
yaseminim
Karanfilcimen
Fusuncuk
ecemnazzz
morphem
Hndckr
eda29
hhdd
sevimnur
tedirgin_

İKİ PARMAK EGZERSİZİ YAPANLAR

Selmatem
bembeyazev
Edaperissa
juliettt
aslican07
sinemmelek
vakitsiz
rabia1984

ÜÇ PARMAK EGZRESİZİ + PENİS DENEMESİ YAPANLAR

mutlu sona yaklaşanların listesi
:lepi: :lepi: :lepi:

rm07
soryy
izmit_1982
selin_22
Hayrunemin
yasmin3561
fimu

KK İLE YENENLER​

Zehraalimansur - Twetty26 - Bahar07- Ece111 - Derin -Besen -3- Mutlu_umutlu - Cgdm85 - G_y - Hayatnur86 - Munisse - Kad_er - Aysecikkk - Guinnes - Zerr - Ela _emre - Venüsten - Mızmız - Kayra79 - Smooty - Melekupos - Kadriye_33 - Helpless - Ayaznaz - Secir - lkim07 - Snm84 - Gingerus - Hephuzunlu - ada81 - krizantem78-yitik - worldpurple - crescent84 - Busmel​

VAJİYİ YENİP BEBİŞ BEKLEYENLEEER

zehraalimansur - eelifes - Ela _emre

ALKIŞ ALKIŞ ALKIŞ TEBRİKLEEEEEER

:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:​

:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:​

ya neden üzüyosun ki kendini hemen olcak diye bişi yk zamanla olur. deneye deneye. bu gün yazmazsan başka gün yazarsin biz nasilsa burdayiz. listede işiltatiriz ismini

Evet canım dün egzersiz sırasında kan geldi ve beni çokkkkk kötü etkiledi.Parmakla oldu yani.

üzme kendini ilered penis denerken kan gelir mi diye korkun kalmicak artik. atlattin gitti. hem eşin de yanindaymiş o yapmiş. hiç gelmeyenler var onlar naapsin dimi .

:1rolleyes: inşallah

Canım sıkma canını öyle hemen olacak diye birşey yok bende kaçkere p..s denemesi yaptım kaçkere üzüldüm umutsuzluğa kapıldım ama zamanı gelince oluyor işte.Bak sen p..s kalınlığında da yapabiliyorsun hiç korkma için rahat etsin doktora görün tabikide.Ama o et parçası kapatması falan sana öyle geliyor bence kafana takma ama yinede biz bilemeiz doktora görün sonra daha rahat yaparsın egzersizlerini.Herşey çok güzel olacak Allah'ın izni ile merak etme.

Galiba haklısın canım ben büyüttüm farkındayım.

Canımm ne güzel ilerliyorsun maaşallah bunun için canını sıkmaya değermi ne güzel işte egzerszi sırasında gelmesi.Bak ben tam anlamı ile yaptım ama bişey gelmeyince bu defada aaa neden gelmedi acaba olmadımı ki diye saçma sapan sorular sormaya başladım kendimce sen son hız devam et az kaldı inşallah bitecek bunların hepsi.Moralini yüksek tut yeteropuyorumnanaktan

teşekkür ederim crescent inşallah inşallah herşey güzel olacak ... işte bazen umutsuzluğa kapılıyor insan ....
bunun seneler sürmesinden korkuyorum 1 yıl ne kadar çabuk geçti bugün olacak yarın olacak derken tam 1 yıl geçti senağlama

Son düzenleme:

kayınvalidem ilk adetimi duyunca görümcemi yanıma katıp doktora yollamaya bile kalktı çocugum olmuyo diye :))) gerekeni uygun dille söyledim anlamadı. Görümcelerim hala diyen çocuklar istiyoruz diye kayınvalidemin tesiriyle üzerime geldiler. Baktım iyilikten anlamıyolar. (Yatak odamıza karışmayın) lafımla hepsi geri adım attı. Neyse hepsi geride kaldı. Şimdi düşündükçe gülüyorum.Teşekkür ederim desteklerin için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…