Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Merhaba....Bu çalıştırmanın sonucu olumlu mu oldu? Bir işe yarıyorsa bulup alalım. Benim parmağım ilerlemiyor. Uzun süredir tatilde idim. Yeniden başlıcam egzersize. Fallus nerde satılıyorsa alalım.......

inşallah........

ece sağol canım,
sanada seni çok sevecek,sana saygı duyacak ve hep yanında olacak birini karşına çıkarsın diliyorum allahtan....

Aklıma takılanlar var. sizlerle paylaşmak istiyorum. Biz cumartesi günü ilk kez yarıya kadar alabildim. Dünde ikinci kez yaptık. yine yarıya kadar. Fakat tamamını alamadım. Hamile kalacak kadar oluyor anlayacagınız. Eşim tamamını zamanla alabilirsin şimdilik bu kadarı yeterli diyor. Ben de ona inanıyorum. Üçüncüyü yapamayacagız çünkü regl oldum şimdi.. Ben bir kaç ay hamile kalmak istemiyorum. En azından tamamen sorunumdan kurtulana kadar. Kayınvalidem çocuk için eşimi çok sıkıştırıyor. Eşim ise bana çocuk konusunda ne düşündüğümü sordu. ben beklemek istediğimi söyledim. O zaman korunmam gerektiğini söyledi. Bu kadar düşünceli yaklaşan eşimi daha bir sever oldum. Şimdi neler yapmam gerekiyor. Fikirlerinizi bekliyorum. Bu arada ben 17 nisan da evlendim. 17 temmuzda vajiyi yendim. burayı evlendikten 1 ila 1.5 ay sonra keşfettim. Bunları yazıyorum ki okuyan arkadaşlara moral ve motivasyon olsun. Bu arada bir terapist 2000 lira istemişti tedavi için. dün gece eşim 2000 liramız cebimizde kaldı onu tatilde yiyelim diyor. Sanırım hafta sonu ikinci balayı var. ramazanda da çeşme tatili...

Bence de daha evlendiğiniz 3 ay olmuş bebek konusunu biraz daha erteleybilirsiniz en azından sende tamamen alışırsın ve tamamını da almış olursun en yakın zamanda. Ama korunma konusunda şunu söylemeliyim sadece bikaç ay ertelemeden bahsetmişsin o yüzden senin korunmandan ziyade eşinin korunması daha mantıklı geldi bana. Tatil içinde bolca gez dinlen o parayla kendinizi ödüllendirmiş olursunuz.kaydirigubbakcemile2

Caraaaaaa baaaaaaasssssssssaaaaaaaaarrrrrddddddııııııııııııııııııııııııııııııı...
O zman bzı yazarız ...

ohhhhh cıkıcaksn tabı tatıle hakkın ....
Canım esın dogrudemıs bır kac deneme sonrasında hepsı olucaktır zamana bırak....korunmak ıcın dogum kontrol hapı kullana bılrısın ...bus ekıde korunan cok

kızlar dün denedik ama olmadı neden olmuyor anlamıyorum
p... kalınlığında yaptığım aparatı içime alabildim ama neden eşimle olmuyor mafoldumben
kızlar açıkca bişey sorucam :kedi:
hani vajinin girişinde et parçaları varya sizde var mı bilmiyorum ama bende var ve onlar girişi kapatıyor ben mumu denerken elimle girişi açıp alıyordum içime
ama eşimle denerken bunu yapamıyorum o yüzden giriş kapalı oluyor o yüzden p ... alamıyorum içime
ne yapmam gerekiyor ? böyle bi sorun yaşayan var mı ?

Bende de aynısı oldu mumla denerken en azından aynayla bakıyordum ıkınınca genişliyordu sonra hemen alıyordum ama p.. denemesinde olmadı deliği bulamadım aynada tutamadım doğal olarak:) ama bi türlü başaramadık ...kafamçokkarıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…