Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

O senin iyiliğin güzelliğin. Allah senden de razi olsun. Sizler olmasaniz ben de kendi kendime delirio olurdum neden ben böyleyim diye. Başkalarina anlatma demekle o kadar haklisin ki ben de denedim sanki çok acayip bişeymişim gibi şaşırdılar bana. o zaman insanin morali daha da bozuluyo. ben tweety den keçi boynuzu duydum haala onu alcam ama unutuyorum delikafadulden

:1hug:

netten baktım, keçiboynuzu pekmezi çok etkiliymiş.

bir de;

yasemin yağıyla el ve ayak bileklerine masajı,çikolata, muz, çilek, incir, şeftali, armut, hurma, üzüm, elma, greyfurt, karpuz, kivi ve ahududu

istekli olmamz için 100 kiloya gelmemiz şart yani kaydirigubbakcemile3 bunlardan günde 1 kilo yersem anca istekli olurum ben kaydirigubbakcemile3

Daha önce bahsedildi mi bilmiyorum ama doktorum beni parmak egzersizinden önce fallus denen bir çubukla çalıştırdı.Sizin kullandığınız mumun yerine kullanılan birşey bu.4 tane var bunlardan ve herbiri bir öncekinden daha büyük.Kendisi yurtdışından almış ama türkiyede de bulunabiliyor dedi.Eğer bulabilirseniz öneririm.

canım benim... üzüldüğün şeye baka mısın?? lütfen üzülme.. biz zaten onun için ugraşmıyor muyuz??.. bak ne güzel kırmızıyı görmüşsün... benden gelmedi. hadi ben ne yapayım?? benimki gümbürtüye gitti. biir de böyle düşün.. ben p...n yarısını alabildim hiç bişi gelmedi. Allahtan evliliğimiz ikinci günü doktora gidip muayene olmuştum. zannedrsem Ezersizlerle açmışım orayı kırmızı gelmedi. Bence sevin.. üzülme üzülmek seni olumsuz etkiler. Bu sorundan da kurtulmuşsun ne güzel.. Bak ben yarısını aldıgım halde hala beynimin köşesinde acaba ne zaman kırmızıyı görecegim diye soru işaretleri var.

cara canım sılındıgı ıcn tekrardan tebrık edıyporum senı cok cokkkkkkkkkkkkkkk sevındım ....basarmana ...mutluluklar hep sneınle olsun...

Bende kkyla yendim vajıyı...Yazamıyordum ama artık yazabilirim :)) 2 tane arkadaşa özel mesaj yazdım..Onlar sağolsun çok yardımcı oldular..Dediklerini uyguladım ve yendimmmm...Herkese çok teşekkürler..Özellikle Ece111 ve Bahar07ye...:)) İyiki varsın KK:) Darısı diğer vajılı arkadaşlarımın başınaaa...

Canım benim çok sağol.Belki de haklısın bir dahaki denemede çok rahat olurum umarım ama ne bilim kendim için değilde zarın bozulması eşim için kötü olmuştur diye düşünüyorum.Eşim önemli değil falan dedi ama sanki bir yeri buruk kaldı gibi hissettim ben.Ama iyi bir yanıda var eşim parmakları zamanında oldu birazda ona sevinbiyorum galiba.Ayyy bilmiyorum bugünkü psikolojim hiç iyi değil umarım bu konu vaji hastalığını daha da kötü yapmaz bende.

Bu arada yazılanlar yine gitmiş

Tebrikler.Hayırlı olsun.Darısı başımıza

Canım benim beni iki parmağa ekle istersen yanınada kanlı yaz istersen mirmirmirmir

canım seni çok iyi anlıyorum bende bunu yaşıyorum beyaz kalın mumlardan alınca acaba kan gelir mi dmeiştim de eşim onun bende olmasını isterim demişti suanlık gelmedi gerçi ama bakalım. ama senin eşin yine önemli değil demiş o yüzden takma kafana. Bende dün ilk defa eşimin parmağını alabildim. Hergün bir yenilik yapıyorum hatta eşim parmağını bayagı bi sağa sola oynattı ki genişlesin diye acı duyuyormuyum diye. sonra gaza geldik penis denemesi yapalım dedik ama olmadı değili bile bulamadım ama anladım ki aceleye gerek yok yavaş yavaş sindir sindire başaracaz. 1 sene beklemişiz bu kadarda bekleriz:)

ya kizlar ne olmus boyle dun gece listeyi falan yenilemistim hayal gordum sandim korktum megerse sitede sorun varmis biraz daha ekliyim de oyle yeniliyim listeyi o zaman

caraaaa ben de dun gece yazmisitm tekrar tebrik ederim cook sevindim anlatamam mutlulugumu icim rahatladi sonunda

canım uzme kendını emınımkı esıde sevınmıstır...cunku bırlıkte asmaya calısıyosunuz bu hastalıgı ne kadar sanslısın ve esıne goruyor sendekı ılerlemyı ....hıc canını sıkıp psıkolojını daha kotu yapma sevın bugun cok guzel bır gun esının 2 parmagını yapabıldın :lepi:

hemen pe.. dnemesı yapmayın bol bol egzersız yapın ..eısnle yapman dahadaa avantaj senın ıcın ....hergun duzenlı egzersız yap ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…