Vajinismus mu, yoksa ne?

buralardayeni

Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2022
13
1
29
Merhaba kızlar,
Yaklaşık 6 aydır evliyim. 6 senelik birliktelik sonrasında evlenme kararı aldık. Her şey çok güzeldi, evlendik. İlk gece bir şey yapmadık, yorgunduk. Balayında denedik, canım çok yandı. Yapmak istemediğimi söyledim orada da sıkıntı yoktu. 6 aydır sürekli bahaneler üreterek kaçıyorum, hep canım acıyacak korkusundan dolayı ister istemez eşimi itiyorum. Ağlıyorum. Eşim çok anlayışlı fakat bugün artık ne zaman biz de bunları yaşayacağız diye sorgulamaya başladı. Kendimi inanılmaz çaresiz ve mutsuz hissediyorum. Lütfen böyle bir durumdan geçmiş birisi varsa bana yardımcı olsun.

Merhaba kızlar,
Yaklaşık 6 aydır evliyim. 6 senelik birliktelik sonrasında evlenme kararı aldık. Her şey çok güzeldi, evlendik. İlk gece bir şey yapmadık, yorgunduk. Balayında denedik, canım çok yandı. Yapmak istemediğimi söyledim orada da sıkıntı yoktu. 6 aydır sürekli bahaneler üreterek kaçıyorum, hep canım acıyacak korkusundan dolayı ister istemez eşimi itiyorum. Ağlıyorum. Eşim çok anlayışlı fakat bugün artık ne zaman biz de bunları yaşayacağız diye sorgulamaya başladı. Kendimi inanılmaz çaresiz ve mutsuz hissediyorum. Lütfen böyle bir durumdan geçmiş birisi varsa bana
Bende aynı şeyleri yaşadım 3 buçuk ay canım çok yanıyordu ve eşimi itiyordum bildiğiniz kaskatı kesiliyordum. Açıkçası ben farklı pozisyon ve yerlerde deneyerek aştım bu durumu gerçekten çok zor Bi durum hayatınızı %100 etkileyen Bi durum.

Bende aynı şeyleri yaşadım 3 buçuk ay canım çok yanıyordu ve eşimi itiyordum bildiğiniz kaskatı kesiliyordum. Açıkçası ben farklı pozisyon ve yerlerde deneyerek aştım bu durumu gerçekten çok zor Bi durum hayatınızı %100 etkileyen Bi durum.
Bütün ilişkiyi %100 etkiliyor. Ben biraz önyargılı davrandığım için baştan reddediyorum her şeyi. Bilmiyorum korkuyorum sürekli..

Yeterince islanmissan çok acı olmuyor. İğne acısı gibi. Çok korkulacak bir durum değil.

Islanıyorum, ama yine de çekiyorum kendimi. İlk yaptığımızda canım çok yandı. Birkaç kere daha denedik ama yapamıyorum. Kaçıyorum.
Üste olursan belki daha rahat edersin. Kontrol sende olur. Bir anda olması gerekmiyor. Adım adım ilerlersiniz.

Peki üstteyken acı olmuyor mu? Sonuçta üstüne oturuyorsun. Ben aşırı korkuyorum. Cevabım biraz komik gelebilir ama inanın artık çıldırma noktasındayım. Önyargılı olmaktan yoruldum :KK43:
Anlıyorum seni canın aşırı yanacak gibi hissediyorsun ama öyle değil. Kendi sıkma ana bırak. Ben ilk iliskimde bu muydu filan dedim öyle aman aman bir acı olmadı. Korkacak kadar. Yavaş yavas ilerleyin. Bir günde oldu bitti olmasın. Bizler çocuk doguruyoruz o güç var bizde.

Anlıyorum seni canın aşırı yanacak gibi hissediyorsun ama öyle değil. Kendi sıkma ana bırak. Ben ilk iliskimde bu muydu filan dedim öyle aman aman bir acı olmadı. Korkacak kadar. Yavaş yavas ilerleyin. Bir günde oldu bitti olmasın. Bizler çocuk doguruyoruz o güç var bizde.
çok çok haklısın. deneyeceğim. gerçekten artık çok yoruldum ve bütün ilişkiyi etkileyen bir şey. benim de kendime güvenim azalıyor böyle oldukça. ne kadar kasmazsam o kadar acımaz yani. kısır döngü. kasınca acıyor kasmayınca geçiyor.

Evlendigim ilk 2 hafta ben de ilişkiye giremedim. Daha sonra gidip bir kayganlastirici aldım eşimin parmagi ile egzersiz yapmaya başladık. Önce 1 sonra 2 parmak şeklinde. 2 parmaktan sonra penis de kolaylıkla girdi. Size tavsiyem acilen bol bol egzersiz yapın eşinizle

çok çok haklısın. deneyeceğim. gerçekten artık çok yoruldum ve bütün ilişkiyi etkileyen bir şey. benim de kendime güvenim azalıyor böyle oldukça. ne kadar kasmazsam o kadar acımaz yani. kısır döngü. kasınca acıyor kasmayınca geçiyor.
Tabi ki denemelisin. Bak ne kadar güzel sevdiğin adamla evlisin. Dogamizda var cinsellik. İlişkinizi de ister istemez etkiler. Bu senin elinde.

Evlendigim ilk 2 hafta ben de ilişkiye giremedim. Daha sonra gidip bir kayganlastirici aldım eşimin parmagi ile egzersiz yapmaya başladık. Önce 1 sonra 2 parmak şeklinde. 2 parmaktan sonra penis de kolaylıkla girdi. Size tavsiyem acilen bol bol egzersiz yapın eşinizle
Parmak ile egzersiz yaparken mi kayganlaştırıcı kullandınız?

Parmak ile egzersiz yaparken mi kayganlaştırıcı kullandınız?
Evet. Parmak veya aparat farketmez ama kesinlikle egzersiz yapmanız gerekiyo bu şekilde 2 günde bile yenebilirsiniz. Önemli olan eşinizin size yapması. Bu şekilde bilinçalti korkulacak bir şey olmadığına ikna oluyo ve kasılmalar da azalıyo . İnanın başlarda ben de aşırı kasilıyodum ama geçiyo egzersizle

Evet. Parmak veya aparat farketmez ama kesinlikle egzersiz yapmanız gerekiyo bu şekilde 2 günde bile yenebilirsiniz. Önemli olan eşinizin size yapması. Bu şekilde bilinçalti korkulacak bir şey olmadığına ikna oluyo ve kasılmalar da azalıyo . İnanın başlarda ben de aşırı kasilıyodum ama geçiyo egzersizle
çok teşekkür ederim öneriniz için :)

X