Vajinismus ilk birliktelik

Ebrulibayan

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2021
556
357
26
Kızlar merhaba. 4 yıllık evliliğim boyunca dün gece ilk defa tam birleşme yaşadık penisin hepsini içime alabildim. Ama sonrasında vajinamda yanma oldu sabah geçer dedim geçmedi Şuan hala biraz var. Bu ağrı normal mi ? Yaşayan var mı aranızda?

Enişteye bol selamlar 4 senedir dişini sıkmış olmasını aşşşırı tebrik ettim. Umarım halledebilirsiniz ben yaşamadım ama en azından desteklemek için geldim :))

Enişteye bol selamlar 4 senedir dişini sıkmış olmasını aşşşırı tebrik ettim. Umarım halledebilirsiniz ben yaşamadım ama en azından desteklemek için geldim :))
Evet çok sabretti bi hastalık olduğunu bilerek yaptığım bişey olmadığının farkındaydı :) ama en son kavgada yüzüme vurdu ve çok zoruma gitti o gün dedim ben bu illeti yeneceğim

Evet çok sabretti bi hastalık olduğunu bilerek yaptığım bişey olmadığının farkındaydı :) ama en son kavgada yüzüme vurdu ve çok zoruma gitti o gün dedim ben bu illeti yeneceğim
Destek aldınız mı ? Yakın bir arkadaşımın başına geldi evleneli çok olmadı ancak travmaları olduğu için destekle yavaş yavaş yeniyor belki siz de yardım alabilirsiniz.

Destek aldınız mı ? Yakın bir arkadaşımın başına geldi evleneli çok olmadı ancak travmaları olduğu için destekle yavaş yavaş yeniyor belki siz de yardım alabilirsiniz.
Hayır destek almadım bulunduğum bölge küçük ve o konuşa destek veren doktor yok maalesef. Emla krem aldım onu sürdüm o şekil oldu

Hayır destek almadım bulunduğum bölge küçük ve o konuşa destek veren doktor yok maalesef. Emla krem aldım onu sürdüm o şekil oldu
Kremle kalıcı bir ilerleme kaydedemezsiniz sadece acımadığını kanıtlayabilir size krem. Sürdüğünüz kremi bilmeden yorum yapıyorum tabi ama yanma sebebi belki kremden kaynaklı olabilir. Parmak egzersizlerini deneyin internette detaylı bilgi bulursunuz. Çok güçlü olmayan hap şeklinde kas gevşeticilerden alıyordu arkadaşım doktor önerisiyle. Kendi kendine eşi evde yokken denemeler yapıyordu ve benim önerim kesinlikle kayganlaştırıcı alın. Sizi rahatlatıyorsa ve kullanıyorsanız bir kadeh şarap içip kayganlaştırıcı kullanarak ne kadar kolay olduğunu görürsünüz ancak kas gevşetici ile alkolü sakın birlikte almayın yanlış yönlendirmek istemem. Bir gün ilaçla bir gün de sadece alkol ve kayganlaştırıcı ile deneyin sadece parmaklarınızı kullanın. Emin olun zamanla halledeceksiniz bu konuyu.

Teşekkür ederim önerileriniz için :) kayganlaştırıcı bebek yağı dilatör parmak egzersizi çok denedim hiç bir sonuç alamıyordum penis sadece ucu giriyordu başka ellerimle bacaklarımla geri itiyordum eşimi. Hayır olmuyor orada bi duvar vardı sanki aşılmıyordu. Herkes emla krem öneriyordu işe yarayan vardı yaramayan. Tek denemediğim o kalmıştı onu aldım denedim dün gece. Ön sevişmemizi yaptık eşim sonra yavaşça soktu inanamıyordum girmişti tamamen uyuşuk değildi hissediyordum yine o baskıyı yanmayı. Bir kaç kez yine kremle deneyeceğim tam alışana kadar çünkü bacaklarım yine kasılıyor

Bu zorlu yolda size başarılar diliyorum

4 yıl boyunca doktora neden gitmediniz? Terapiyle birkaç günde hallolurdu.

Yaşadığım bölge doğuda ve küçük bir yer özel klinikler yok. Devletteki bir kaç doktora sordum yapmıyorlardı. Başka şehirede gidemedim hallolacağına dair inancımı kaybetmiştim
Yani yanlış anlmayın ama 4yıl çok uzun bir süre eşiniz iyi dayanmış. Evet hastalık bir sorun bu ama çözülmesi bu kadar uzun zaman almamalıydı.

Yani yanlış anlmayın ama 4yıl çok uzun bir süre eşiniz iyi dayanmış. Evet hastalık bir sorun bu ama çözülmesi bu kadar uzun zaman almamalıydı.
Evet çok çok iyi dayandı. Belkide onun bu sabrı yüzünden ben bu illetin üstüne düşmedim. Tedevi olmak için adım atmadım. Çünkü çok sabırlıydı sürtünüyorduk sevişiyorduk sadece

Kadın hastalıkları kategorisinde
Sabitlenmiş konu var

Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim​

Adlı konu orada herkes birbirine yardımcı oluyor dilerseniz oraya da bakabilirsiniz yenme ve sonrası süreçlerle ilgili geniş bilgiler mevcut. Etiketleme yapamadım bulursunuz zaten siz de

Tamam çok teşekkür ederim bakacağım

Yaşadığım bölge doğuda ve küçük bir yer özel klinikler yok. Devletteki bir kaç doktora sordum yapmıyorlardı. Başka şehirede gidemedim hallolacağına dair inancımı kaybetmiştim
Bir sürü kadın en yakın büyükşehire gidiyor bu tedavi için. Dört seneniz gitmiş, yazık etmişsiniz. Bundan sonrası iyi olur umarım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…