Vajinismus bitti ☺️

Asmavi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2019
3
3
Merhaba!! Bigün vajinismusu yenersem buraya yazıcam başkalarına yardım edicem demiştim bi sene sonra sonunda yendim bu illeti☺ İlk geceden hep korktum bilgisizlikten kulaktan duyma hikayelerden sonunda ilk gecem berbat geçti hatta bi senem böyle geçti. İstemeden kasılmalar eşimi itmeler ağlamalar ne zaman denesek sonuç hep aynıydı. Artık herşeyden nefret etmiştim kendimde kusur arıyodum boşanmak istiyodum. Eşim zaman zaman isyan etsede çok sabırlı davrandı çok anlayış gösterdi. İnternetten araştırırken vajinismusu öğrendim ama inanmadım. kadın Doğum uzmanına gittim vajinismus olduğumu söyledi ayna karşısına geç parmağını vajina içine sok sürekli tekrarla yapamazsan psikiyatriye git dedi başka bi doktor önerdi. Parmağımı değil içine sokmak yaklastırmıyodum bile... sürekli araştırdım sürekli doktor aradım ama ücretler hem çok fazlaydı hemde başka İllerdeydi. Eşimi ikna edemedim zamana bırak dedikçe 6 ay geçti.6 ay sonunda devlet hastanesinde psikiyatri buldum aynı zamanda cinsel terapi uzmanıydı. 3 ay sonraya randevu alabildim. Gittim doktor

ilk önce vajinama ayna karşısında incelememi istedi. Her randevuda sürekli ödevler verdi sürekli ilerledik.Her randevu arası 1 haftaydı.
İkinci ödevim işaret parmağı bir boğumu vajina içine yerleştirmekti. Yapamadım ağladım kasıldım bi sonraki randevuda ödev değişmedi bir parmak bir boğum vajina içine yerleştirmem lazımdı bunu yaparken nefes alıp 3 saniye tutup ağızdan vermemi söyledi Kegel egzersizi yapmamı söyledi ( idrar yaparken tutup bırakmamı bu kası öğrenmemi istedi) Bir parmak bir boğumu vajina içine soktum sürekli nefes alıp verdim ıkındım yarım saat bunu yaptım hergün. Kasılmalarım her geçen gün azaldı sonunda parmağım çok rahat girip çıkıyo bi skntı yok.
İkinci ödeve geçtim bir parmak iki boğum yine aynı şekilde kegel yaparak nefes egzersizi yaparak bunuda geçtim.
Üçüncü ödev iki parmak bir boğum korkarak başladım iki parmak çok fazla diyerek ama İnanın çok kolay oldu.
Dördüncü ödev iki parmak iki boğumdu. İşaret parmağım ve orta parmağımın iki boğumunu vajina içine yerleştirdim kegel nefes egzersizi yaparak kasılmalarım bitti artık kendi parmağımı çok kolay sokabiliyodum.
Beşinci ödev eş parmağıydı. Eşimin parmağı benim parmağım oldu hakimiyet bendeydi eşimin parmağınıda aynı şekilde bir boğum sonraki ödevde iki boğum yerleştirdim bu da bitti.
Altıncı ödev iki parmağımı vajina içine sokup parmaklarımı açmaktı ayna karşısında görerek izleyerek. Korkarak yaptım açamam diyerek acır diyerek ama yaptım vajina açılıyo esniyo bu ödevde bitti.(Bu ödevlerde hep bebek yağı kullandım hergün yarım saat yaptım)
Yedinci ödev için randevumda vajinismus bitti ama şimdi penise geçicez dedi. Yine parmaktaki gibi parmak yerine penis başı vajina girişinde durcak kasılmam bitene kadar durcak öyle. Ödev buydu.. ilk denemede olmadı korktum ağladım ikinci deneme yine olumlu değildi sonra sonra yerleştirdim penis basını... eşim hiçbişey yapmadı bana bıraktı penise de alıştım yine ödev yaparken penis bası vajina ağzında ıkınırken nefes egzersizi yaparken içine girmiş İnanın hiç anlamadım acı yok ağrı yok hiçbişey yok ödev olduğu için ilk olduğu için zevk almadım sevinçten ağladım son ağlamam oldu artık gayet rahattım penis girip çıkıyodu bu muymuş dedim bir senemi hem kendimi hem eşimi perişan etmişim. İstedikten sonra ödevleri yaptıktan sonra herşey oluyo milyarlarca para dökmeye İnanın gerek yok. Ben böyle yendim umarım sizlerede faydası olur en kısa zamanda kurtulursunuz.

Merhaba bende egzersizleri yaptım ama ilişki sırasında sadece başı gırıyo devamı yok. Ne yönde yapıysnz pozisyon olarak nasıl.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…