Vajinaplasti yaptıran arkadaşlar fiyat lütfen

Canndy1052

Sana sukurler olsun MEVLAM<3
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2014
2.315
531
34
2. Bebeğime hamileyim ve doğumdan sonra inş ister sezeryan ister normal doğum olsun bu ameliyatı olmak istiyorum ama fiyatları nekadar lazerle olmak istemiyorum yaptıran bayanlar bilginizi paylaşırsanız sevinirim :KK49:

Selam bende vajina daraltma istiyorum doktor araştırıyorum 2 doğum yaptım lazer istemiyorum

Turgay karakayada vajınaplastı ıkıbınbesyuz tl yuzde on ındırım yapıyor lokal anestesıyle kendı doktorumdatda daraltma ve labıoplastı genel antestesyle 3800 ddı

Turgay karakayada vajınaplastı ıkıbınbesyuz tl yuzde on ındırım yapıyor lokal anestesıyle kendı doktorumdatda daraltma ve labıoplastı genel antestesyle 3800 ddı
Bu mesajınızı okuyunca aradım hemen , konuştum turgay beyle dediğiniz gibi ücretler, mikro cerrahi ile yapıyomuş sonsuz garanti diyor doğum yapmadığınız sürece. Bi arkadaşın arkadaşıda yaptırmış memnunmuş kafama yattı bayaa

Bu mesajınızı okuyunca aradım hemen , konuştum turgay beyle dediğiniz gibi ücretler, mikro cerrahi ile yapıyomuş sonsuz garanti diyor doğum yapmadığınız sürece. Bi arkadaşın arkadaşıda yaptırmış memnunmuş kafama yattı bayaa
Ben bugün bahsettiğiniz hocaya kızlık zarı dikimi + vajina daraltma yaptırdım şu anda iyiyim. Soru varsa bana sorun

X