vajinaplasti (((VAJİNAL DARALTMa))) bütün sürecleri yazıcamm 😊

DELAM

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2014
243
100
Merhaba arkadaslar okadar cok yazı okudum bazılarında korktum bazılarında heycanlandım guzel yorumlarda ama insan piskoloji hep kötüler akılda kalır :)) bende bu hafta oluyorum amelyat hepsini yazıcam öncelikle istanbulda yasıyorum dr.ali osman koyuncuya gittim zaten benim normaldede doktorum dogumu gerceklestirdi(sezeryan) konumu anlatıgımda cinsel ilişkide ses geldigini bazen (gaz) sesi gibi ve öz güvenim yok dedim(eşim öyle bisey demedim)yasım 35 doktorum dediki ölcümüz vardır iki parmak eger 2parmaktan fazlaysa evet olur ama azsa olmaz canın yanar (koltrol ettii ve giris kısmındageşleme var dedi aldım günü 15 bin tl Birazcık indirimle 12 bin tl oldu özel bi hastanede olucam fiyat konsuna gelince özel hastanelerin yaptıgı ucuk fiyatlar genelde virüsten dolayı ve dolar memorialda olucam (size tüm detaylarıyla yazıyorum arkadaslar )doktor arastırmadım cünkü doktoruma güveniyorum bakalım size yazıcam detaylı neler oldugunu🥰🍀

Merhaba şimdiden geçmiş olsun. Lazer önermedi mi doktorunuz ? Ben de ameliyat için 10bin lira fiyat aldım fakat daha önce doğum yapmadığı için doktorum lazer yaptırmamı tavsiye ediyor. Ben de işe çok yaramadığını duyduğum için emin değilim.

MerhBlar suanda olmaktan vazgectim bi süre

X