Vajinal yanması geçmeyenlere yardım etmek istiyorum

Mikrop kaynaklı olabilir yanmanız. Evliler için ayrı bir ızdırap oluyor bende aynı durumdayım cunku. O mikrobu bulup doğru antibiyotiği kullanmadığımız sürece gecmeyecek sanırım

Duyarlılık testi yapıldı antibiyotik için kullanmadığım kalmamıştır zaten şuan herhangi bir mikrop yok tüm testler yapıldı çünkü

Merhaba bana da putendal sinir hasarı dedi dr neurantin ilaç içiyorum biraz hafifledi siz şuan nasılsiniz

Geçmiş olsun Allah herkese yarım etsin çok zor bi sıkıntıymış bu bana da 10 gün önce sinir blokajı yapıldı bugün hafifledi daha yanmam yataktan kalkmıyordum acıdan bakalım bir kere daha yapılacak blok inşallah iyi olucam

merhaba, vestibulektomi ameliyatı sonrası vajinal kuruluk veya başka önemli olumsuzluklar yaşadınız mı?

Benm sorunum tamamen mikrop kaynaklıydı ,ameliyattan sonra pudendal sinir sıkışması da oldum şu anda baya iyim ben yardım edeceğim size
Merhaba pudendal sinir sıkışmasında yaşadığınız belirtiler nelerdi ve teşhis içim hangi bölüme gittiniz sanırım şu an sorunum bu

Bende aynı sıkıntıyı yasıyorum acaba hangı mıkrıp uremıs en basta

Merhaba tedavi oldunuz mu acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…