vajinal ultrason

MUBMUB

Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2014
17
1
34
Arkadaşlar 5 hafta 6 günlük hamileyim yarin doktora gitcem vajinal ultrasonla bakmak isterse sknti olur mu

Arkadaşlar 5 hafta 6 günlük hamileyim yarin doktora gitcem vajinal ultrasonla bakmak isterse sknti olur mu
merhaba canım. vajinal ultrasonla bakacağını zannetmiyorum .normal ultrasonla keseyi görebilmesi lazım

ben 4 hafta 3 günlükken gittiğimde kese için vajinal yoldan baktı. daha sonra 6 3 günlükken kalp atışı için yine vajinal baktı. ben de tedirgin oldu netten de çok araştırma yaptım bi zararı yok diye. 8 haftadan sonra artık karından bakmaya başladı.ben de bi zararı olacağını düşünmüyorum artık, doktoruna güven

bende ilk gittiğimde kalp atışını göremediği için vajinal ultrasonla bakmışlardı bir sıkıntı olmadı şükür 2 yaşında oğlum.

Vajinal ultrason keseye zarar vermez. İliski cok daha sarsici vajinal ultrsondan fakat cogu doktor gebelikte zaten karindsn muayene yapiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…