Vajinal ultrason cihazı temiz mi

nartanem86

Can oğullarım
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2012
119
0
Arkadaşlar öncelikle hayırlı günler.. dün vajinal ultrason ile muayene oldum.. daha öncede birkac kez oldum . Çubuğa eldiven takıldığını gördüm. Lakin dünkü Dr takmadi yani ben farketmedim jeli sürerken hiçbir şey Yok gibiydi çubukta .. çokta üstünde durmadim belki de tek kullanımlık diye düşündüm . Ama sonradan icim içimi yedi ya. Dr böyle bir hata yapmaz dimi .. devlet hastanesiydi gittiğim yer.. bugün smear testi için tekrar uğradım testi alan hemsilerelere sordum. Böyle birşeyi ihmal etmez Dr şeffaf eldiven takip gerdirmistir sen farketmemissindir dedi.. böyle bir durumla karşılaşan oldumu 😔

Eldiven degil de daha seffaf kondom tarzi birsey takiyor galiba insallah unutmamistir belki de sz gormemissinzdr

Yaa unutmuş olabilir mi acaba yaa hiç belli değildi birşey taktığı yani jel sürerken gördüm birşey takılı değildi.. hemsilerelere sordum onlarda Dr böyle bir şey asla ihmal etmez çok dikkat eder dedi

Arkadaşlar öncelikle hayırlı günler.. dün vajinal ultrason ile muayene oldum.. daha öncede birkac kez oldum . Çubuğa eldiven takıldığını gördüm. Lakin dünkü Dr takmadi yani ben farketmedim jeli sürerken hiçbir şey Yok gibiydi çubukta .. çokta üstünde durmadim belki de tek kullanımlık diye düşündüm . Ama sonradan icim içimi yedi ya. Dr böyle bir hata yapmaz dimi .. devlet hastanesiydi gittiğim yer.. bugün smear testi için tekrar uğradım testi alan hemsilerelere sordum. Böyle birşeyi ihmal etmez Dr şeffaf eldiven takip gerdirmistir sen farketmemissindir dedi.. böyle bir durumla karşılaşan oldumu 😔
Merhaba bende bugun vajinal ultrason oldum ilk kez oldugum icin o cihazin temiz olup olmayacagi aklima bile gelmedi temiz degilse ne gbi hastaliklar olabilir merak ettim ve bayagi icim huzursuz siz bi sorun yasadiniz mi

X