Vajinal prp

harivefaa

Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2023
724
227
35
Arkadaşlar vajinal kaşıntı ve akıntı. Bitmiyor doktor prp önerdi nasil birsey yaptıran var mi ücreti ne kadar

Ben yaptirdim ekimde ama amh dusuk diye yumurtalara yapti tüp bebek oncesi onermisti doktor, ama sanirim vajinal prp farki bir sey bilmiyoru ilk kez duydum.
Benim amh 0.01 ultrasonda da yumurta var ama küçük üzgünüm çocuğun olmaz kıbrısa git falan diyorlar.. Prp yaptırabilir miyim ya da iyi gelir mi sence yumurtalar büyür mü bir de kaç seans oluyor canım bir bilgin var mı?

Canim benim de amh 0.1 yasim 34 iste ne imkanlar varsa deniyorum bende, 9 ekimde prp yaptirmistim doktor reglinde amh fsh ve ultrasonda baktir demisti etkisi olmus mu diye henuz gidemedim reglim 6 gün gecikti bekliyorum... Prp yaptiran var bu arada okuyorum forumda kimisi hic fayda olmadi demis kimisi sonrasinda hamile kaldim veya yumurtalarim atti diyor.
Ben tek seans yaptirdim yani belli bir seansi yok diye biliyorum ve zaten cok pahali bir islem birkac seans zorlar fiyat olarak.

Hangi doktora gittin de sana kibris dedi ? Tüp bebek denemen var mi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…