Vajinal muayeneden sonra bir hafta ağrı normalmi

ozlem28

Nirvana
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2007
969
76
Mrblar. Eskiden böyle bişey olmazdı bu son iki gidisimdede muayenede ağrı vs yok sonra eve geliyorum ağrı oluyo ve bir hafta sürüyor. Bayada rahatsız edici şekilde agriyor

Mrblar. Eskiden böyle bişey olmazdı bu son iki gidisimdede muayenede ağrı vs yok sonra eve geliyorum ağrı oluyo ve bir hafta sürüyor. Bayada rahatsız edici şekilde agriyor
benim ağrı değil de birkaç gün rahatsız hissetmiştim hatta akıntım olmuştu
Psikolojik sanıyorum

benim ağrı değil de birkaç gün rahatsız hissetmiştim hatta akıntım olmuştu
Psikolojik sanıyorum
Evet hiç olmazdı böyle bu sefer gittim çok ağrı oldu bir haftaya yakın. Kontrole gittim yine öyle ağrı oldu hala ağrı çekiyorum bazen ilişkiden birgün sonrada ağrı oluyor bende Dr bişey yok dedi

Evet hiç olmazdı böyle bu sefer gittim çok ağrı oldu bir haftaya yakın. Kontrole gittim yine öyle ağrı oldu hala ağrı çekiyorum bazen ilişkiden birgün sonrada ağrı oluyor bende Dr bişey yok dedi
aynen zaten ilişkiden sonra veya ertesi gün hatta 2 gün ağrı oluyor, herkesin yaşadığı bir şey sanırım dert etmeyin kendinize, iki türlü ağrı da gayet normal

aynen zaten ilişkiden sonra veya ertesi gün hatta 2 gün ağrı oluyor, herkesin yaşadığı bir şey sanırım dert etmeyin kendinize, iki türlü ağrı da gayet normal
15senelik evliyim hiç böyle olmazdı Bu seferki ağrıyı daha çok yaşadım daha uzun ve daha ağrılı. Adet oldum ağrı geçmişti sonra bitince tekrar başladı Dr urolojiye git istersen dedi ama ilişkiden sonraki gün baslamisti. Belkide psikolojik bilmiyorum.

belirli bir yaştan sonra vajinada daralma olduğu için ilişki sonrası ağrı oluyormuş öyle çok duydum çevremden

belirli bir yaştan sonra vajinada daralma olduğu için ilişki sonrası ağrı oluyormuş öyle çok duydum çevremden
Öylemi peki Tskr ederim ozaman muayene sonrası Ağrı'da daralmadan kaynaklı Dr. Bile açıklama yapmıyor rahimde sarkma var ama orta duxeyde ondandır dedi ilk sonraki gidisimdede dediki o bukadar ağrı yapmaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…