Vajinal mantar

kupaasss

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2023
4
1
24
Merhaba yaklaşık 2 hafta önce ilk cinsel birlikteliğimi yaşadım ilişkiden bir gün sonra tuvalete çıktığımda çürük yumurtaya benzer bi koku aldım hemen eczaneden fitil alip 7 gün kullandım fitil kullanirken yeşil renkle akıntım oldu fakat sadece 2 gün sürdü daha sonrasında geçti fitil bittiği gibi koku ve kaşıntı başladi tekrar fakat bu sefer ilki gibi yoğun değildi ve kokuda bu sefer idrardan geliyor gibi vajinamda sadece kaşıntı var bu arada ilişki esnasında korunduk ve yaklaşık bir hafta boyunca idrara çıkarken yanma vb gibi durumlarda yaşadım sizce neden oluyor?

Ya enfeksiyon oldun yada tahribattan yanıyor olabilir. Kondomlar bazen vajinaya zarar verebilir. Vajinal mantar hicbirsekilde gecmesse tek çözümüm olan kolonyayi tavsiye ederim. Tek geçerim herseyden 1 kez yanar ama geçer o kasinti. Gecmis olsun

Bende olmuştum. Dikkat edin ben acillik oldum.
İdrarımı kan olarak yapmıştım.
Kadın doğum ve üroloji ye gidin.
Geçmiyor ise ilerletmeyin.
İlaçlarınızla birlikte c vitamini kullanın daha etkili oluyor.

Doktor vajinal fitil verir ise en derine ittirin mutlaka.
Bol su için.

Ya enfeksiyon oldun yada tahribattan yanıyor olabilir. Kondomlar bazen vajinaya zarar verebilir. Vajinal mantar hicbirsekilde gecmesse tek çözümüm olan kolonyayi tavsiye ederim. Tek geçerim herseyden 1 kez yanar ama geçer o kasinti. Gecmis olsun
Doktora yarın gideceğim vajinal mantar mı onu da bilmiyorum ben kendi kendime kaşıntı vb. Olduğu için öyle bi tedavi uyguladım bazıları gebelik belirtisi olarak yorumluyor umarım değildir

En güzeli doktora gitmek o zaman netleşir. Bu işler neden hep kadınlara dert kalıyor anlamıyorum. Vajinal Mantardan neler çektim umarım kalıcı olmaz

Bende olmuştum. Dikkat edin ben acillik oldum.
İdrarımı kan olarak yapmıştım.
Kadın doğum ve üroloji ye gidin.
Geçmiyor ise ilerletmeyin.
İlaçlarınızla birlikte c vitamini kullanın daha etkili oluyor.

Doktor vajinal fitil verir ise en derine ittirin mutlaka.
Bol su için.
Teşekkür ederim gideceğim sizde idrarda koku var miydi acaba?

X