vajinal mantar ve idrar yolu enfeksiyonu

Yanma kaşıntı ağrı bende de var ama benim akıntı sarımsı açık kahverengi şeklinde dün doktora gittim ilaç verdi 2 hap 1 krem seklinde

1.5 aydır vajinal mantarla cebelleşiyorum. Öncelikle tüm yaşayanlara geçmiş olsun. İlk tedavi olarak zolax 150 mg 2 kapsül kullandım travazol kremle birlikte. 1 hafta sonunda tam şikayetim geçti derken 2 gün sonra tekrar aynı noktaya döndüm. Bu defa zolax 200 mg 7 kapsül kullandım. NBL gynobiotic 2.kutudayım. tetradox,flagyl ve zolax üçlüsünü kullanmaktayım ve antibiyotik tedavisine başladıktan sonra akıntıyla atılan pütürlük daha da arttı. Hiç son bulmayacakmış gibi streslerdeyim. Bekarım fitil kullanamıyorum. Bunları yaşayıp çözüme kavuşan varsa lütfen yardımcı olabilir mi🙏

kızlar aynı anda hem mantar hem idrar yoluenfeksiyonu oluyorum var mı bunun bir çaresi?
Merhaba aynısı var şu an aşırı derecede bıktım bu durumdan.4 senedir geçmiyor.
Yoğun mantar ve yanma kaşıntı akıntı vardı. Yürütmeyecek derecede oluyor maalesef.
Dr. Gyno-lomexin verdi. Sonrası için de canditan diye bir fitil verdi(ilk kez kullanacağım). Kendimi bildiğimden ben borik asit fitili de sipariş ettim. Zolax hap verdi mantar için. Ayrıca cipro antibiyotik kullanıyorum. Daha ne olmalı bilmiyorum. Bıktım cidden

Yoğun mantar ve yanma kaşıntı akıntı vardı. Yürütmeyecek derecede oluyor maalesef.
Dr. Gyno-lomexin verdi. Sonrası için de canditan diye bir fitil verdi(ilk kez kullanacağım). Kendimi bildiğimden ben borik asit fitili de sipariş ettim. Zolax hap verdi mantar için. Ayrıca cipro antibiyotik kullanıyorum. Daha ne olmalı bilmiyorum. Bıktım cidden
Geçerse yazar mısın

Merhaba ben de borik asitli bi fitil aldım 3 gün kullanıcam. Siz gebelik düşünüyor musunuz? Ben yumurtlamaya kadar kullanıp bırakıcam acaba gebeliğe engel olur mu doktor bi şey demedi

X