Vajinal Mantar Sorunum

silacaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2008
203
1
39
Merhabalar benim genital bölgede soğuk biyere oturduktan sonra aşırı kaşıntım başladı. özellikle vajinanın üst bölgelerinde. idrar yaptığımda dışına değerse hafif bir yanma var. yanma hissi geçt.i şuan akıntı başladı. kokusuz yeşil renk gibi . sürekli trovagen krem süürüyorum ama yıkanınca wc den etkisi geçiyor. sonra yine kaşınıyor. sıcak su torbasına oturunca akıntı artıyor. sanırım mantar.

doktora gitmekten çok korkuyorum. evli değilim. alttan muayne etmezmiş ama bakabilirmiş. ama o sandalyeye oturtup bakar mı. çok korkuyorum.çok stres oldum
hapsız geçmez sanırım bi haftadr kaşınnıyor

canım sana alttan bakması ımkansız sana hapı var onu verır bıde suan kullandıgın kremı yatarken sureceksın..

bendede aynı soru olmuştu alttan kontrol etmedı bıde ben maydonoz kaynatıo içtim o da iyi gelmişti, o merhemıde nemlı kalmasın dıkkatlı kullan çamaşırlarını ütüle yıkadıktan sonra çamaşır suyuyla falan yıka mutlaka ütüle, geçmiş olsunn

Bende bekarım bndede aynı sorun vardı alttan muayene yapmıyorlar bekarlara ilaç ve merhem veriyor sadece korkulacak birşey yok ayrıca geciktirme sakın g.olsun :)

bende de vardı yeşil kokusuz akıntı ve aşırı kaşıntıııı vardı doktora gittim alttan muayene etmedi sadece anlattım ona göre iğne ve hap verdi enfeksiyon olmuştum sonra geçti mutlaka doktora gitmelisin ihmale gelmez korkulucak bişi yok bende bekarım bu arada endişeni anlıyorum..acil şifalar...

cnm her dr vajinal muayene yapmıyor ama tam teşhis koyması için çünkü mantar bazen başka bir enfeksiyonla birlikte seyredebiliyor.lütfen vakit kaybetmeden dr a git.korkulcak bişi yok aletle bakıyor 1 dk bile sürmüyor iyileşmek için değmez mi sencede.
bendede yaz başından beri bu dert var 4 kez dr'a gittim hep aynı ilaçları veriyorlar.eğer illa korkuyorum gitmicem dersen sana en son aldığım ilaçları söylerim zaten isimleri belli ezcaneye bile sorsan önerir.ama tavsiyem önce muayene olman .birde bana en son doktor dediki çamaşır makinesinin ısısına güvenme çamaşırlarını tedavi bitimince güzelce kaynat dedi gerekirse hepsini at.don değilmi sonuçta tanesi 2tl .

MErhaba ben linke ulaşamıyorum artık yazmak yasak mı o baslıga en çok zor bir mantarla uğraşıyorum beş Aydıner piyasadaki tüm ilaçları denedim birkaç doğal yöntem de denedim ama dr orayı sadece su ile yıka sirkeli su değdirme dedi. Bakireyim alttan muayene etmiyorlar bir de rahim ağzı yarası vs bakirelerde olmuyor mu ben akıntılar geçmeyince ondan şüphe ettim. Olabilir mi yardımcı olun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…