Vajinal mantar enfeksiyon

Yaklasik 1 haftadir pripolis damlasi kullaniyrm ve muthis derecede mantari iltihapi soktu. Yok denicek kadar azaldi Allahima şükür.

Merhaba bende akıntıdan dolayı şüphelendim ama doktor vajinal ultrasonda bi şey görmedim dedi hatta 2 doktor da ayni şeyi söyledi

Muayene olmadan anliyrm,kasinti ve sari yesil hatta bazen griye yakin akinti. Bu mantar belirtisi.

Her zaman makyaj çantamda neo penetran fitilini bulundururum. Hawuz deniz hamam dan tatilde mikrop kaparım diye. En iyi fitil. Şiddetle tawsiye ederim her zaman ewindede bulundur çantanda da.mantar gibi enfeksiyon durumlarda ne rakısı. Tam tersi fitil kullandığında alkol almaman lazım. Etkisini öldürüyor. Kim söylemişse inanma

Yaklasik 1 haftadir pripolis damlasi kullaniyrm ve muthis derecede mantari iltihapi soktu. Yok denicek kadar azaldi Allahima şükür.
Merhaba, pardon çok cahil bir soru olabilir ama propolisi nasıl kullanmamız gerekiyor? suya karıştırıp içiyor muyuz yoksa vajina girişine (ya da içine) mi sürüyoruz ?

Bende aynı durumdan sikayetciyim gitmediğim doktor kullanmadigim ilaç fitil krem kalmadı ama yok devamli tekrar ediyor doktora söylüyorum korkma her kadında olan birsey tekrarlar diyor ne yapacağımı nereye gidecegimi şaşırdım ilk defa başıma geliyor ve aylardır çekiyorum yardimci olun bana ne yapmalıyım mantar enfeksiyonu ileriki zamanda kısırlığa da yol aciyormus bunu bir yerde okumuştum çok korkuyorum

Merhaba, pardon çok cahil bir soru olabilir ama propolisi nasıl kullanmamız gerekiyor? suya karıştırıp içiyor muyuz yoksa vajina girişine (ya da içine) mi sürüyoruz ?
Merhaba,damla seklinde kullaniyorum bir bardak suya 10 damla ve iciyorum.bir arastirin isterseniz cok faydasi var bircok rahatsizliga.ben su bazli propolis tercih ettim. Birde alkol bazlisi var

Canım öncelikle çok geçmiş olsun o illeti en iyi ben bilirim neler yaptım cıvan percemı ıctım maydonoz suyu içtim bi dünya iğneler haplar ki ben cok titiz bir insanım pamuklu ıc camısırı kullanırım sureklı değiştiririm ama nafile bi ara benımde geçmişti geçenlerde yine bi oldu ozellıkle regl oncesi çok oluyor soğan suyu cok ıyı dıyorlar ama ben hıc cesaret edip de ıcemedim

Benim bi arkadasım da faydasını görmüş ama bılemedım kısıye göre değişiyor sanırım
Mantar çeşitleri oluyor dış bölgede ise sadece etki etmiyor birde her bünye farklı oluyor bağışıklık sistemi çoktugunde fazla ilaç kullaniminda ortaya çıkıyormus ben o soğan kurunu çok kullandım etkisini goremedim kimide elma sirkesi sürün diyor doktorlar da ilaç tedavisi uyguluyor kesin şekilde tamamen bitmesini bir daha olmamasını sağlayan bir ilaç vermiyorlar

Ben onu denedim baya yaktı duramadim iyi diyenler var ama bende etkisini gostermedi
Dün gece bende elma sirkesi içtim hala midem bulanıyor yok ya geçmiyor sirkeyle flan bugünden itibaren soğan kürüne başlıcam bakalım 15 gün boyunca günde 2 defa sabah akşam aç karnına düzenli olarak içince iyi geliyormus doktorlarında desteklediği bir durum

Öyle yap canım belki ise yarar sende

Merhaba kızlar, bayramdan önce antibiyotik kullandım mantar oluştu biraz hunharca kaşıdığım için baya bi tahriş etmişim son 2gündür yürüyemiyordum bile neyse doktor 2tane krem 1 tane tek seferlik ağızdan alınan ilaç birde fitil verdi fitilin çıkacakmış gibi hissi var ama akaeı kokarı yok. Benim sormak istediğim mantara bağlı olarak vajina çevresinde (perine dahil) sivilce gibi su toplamış gibi ufak iritasyonlar oluştu az bir sıkıştırmayla patladılar içinden sadece su gibi bişey çıktı acısı azaldı neden olmuş olabilir ki bu yaşayan oldu mu daha önce aranızda? Herkese geçmiş olsun bu arada başına gelmeyen anlamaz gerçekten çekilecek çile değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…