Vajinal kuruluk yaşayıp hamile olduğunu ogrenen oldu mu?

ahsenduhaa

Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2024
128
33
30
Korunmasız ilişki üstünden 10 gün geçti ara ara vajinal kuruluk yaşıyorum en son 5 yıl önce hamileydim o zaman anlamamıştım bile adetim 2 gün geçti direk nar gibi kırmızı oldu ertesi gün beta 6 bin çıktı keseyim gordum 10 gün sonrada kalp atışı duydum üstüne görme sanırım çünkü normal adet olmustum gecen ay da . Unutmuşum sadece o zaman adetime yakın aşırı beyaz akintim olduğunu hatırlıyorum o kadar suan beyaz akıntı geliyor gidiyor anlamıyorum yani yumurtlama gününü bile anlamıyorum böyle olunca . Adetime 2 hafta var daha. Sorum vajinal kuruluk olunca hamilelik oluyor mu

Vajinal kuruluk belirti mi bilmiyorum ancak reglinize 2 hafta varsa daha yeni yumurtlama döneminde olmalısınız
Canim bazen adetten hemen sonra gebe kaliniyormus ben bunu bilmiyorudm adetim bitti ertesi günü korunmasız ilişki yaşadık acaba tutmuş olabilir mi diyorum suan afedersin peçeteye şeffaf akıntı geliyor

Canim bazen adetten hemen sonra gebe kaliniyormus ben bunu bilmiyorudm adetim bitti ertesi günü korunmasız ilişki yaşadık acaba tutmuş olabilir mi diyorum suan afedersin peçeteye şeffaf akıntı geliyor
Evette, döllenme vs içinde yaklaşık 10 güne ihtiyaç var belli sizin daha o dönem geçmemiş. Hamileyseniz bile bilemezsiniz

X