Aile Planlaması Vajinal Kuruluk Sebebiyle Tedavi Görenler Var mı ?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

ZeytinKek

Guru
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2008
3.183
1.093
Daha önce bir konu açmıştım ( prezervatif kuruluğa sebep olur mu ) diye .. Az önce netten araştırdım doğumdan , emzirme döneminden sonra ve menepoza giren kadınlarda görüldüğünü ve birçok sebepten dolayı meydana gelebileceğini , araştırılması gerektiğini yazmışlar. Bazı hormonlarımızın yükselmesiyle ve geçirilen enfeksiyonlarla alakası olabilirmiş . Çok üzüldüm hamile kalmadan önce böyle bir sorunum yoktu .. Acaba benim şu an ki durumumu yaşamış arkadaşlar var mıdır aramızda ? Tedavi görüp eski yaşantısına dönen ...

Evet arkadaşlar bu konuma hiç kimse yanıt yazmamış ama ben yine de bilgilendireyim dedim ..

Sorunum enfeksiyondan kaynaklanıyormuş .. Ama nereden bilebilirdim ki .. Doktora söyleyene kadar renkten renge girmiştim..

fitil kullandım ve geçti ... Ama doğumdan sonra birçok kadında görülme ihtimali varmış ..
zaten ben de doğumdan sonra bu sıkıntıyla karşılaşmıştım ..

Ama mutlaka bunun araştırılması gerekiyormuş .. Bu sıkıntıyı yaşayan arkadaşlar varsa benim gibi doktora gitsinler ....

Gecmis olsun insallah bi daha olmaz, benim oyle bi seyim olmadi, ama sadece sizin gibi fitil kullandim ama o da kasinti icin, yani kurukluk olmadi .

kızlar bende de var bu durum yaa,problem olmuyor gerçi ama ben sorun yapıyorum,acaba bende de mi enfeksiyon var yahu bi dr a gitsem iyi olur sanırsam....

arkadaslar,
benim de buna benzer bir problemim var,
yani tam olarak kuruluk denemez cunku islaklik hissediyorum soylemesi ayip ama kayganlastiricisiz iliskiye giremiyorum hic; 6 aylik evliyim.
bu bir sorun mu sizce? yani omur boyu onu mu kullanacagim; yoksa deneyip alismaya mi calissam kayganlastirici olmadan?
ne dersiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…