Vajinal koku için bebek sabunu kullansak olur mu?

riana

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2012
233
0
Arkadaşlar soru basit, bebek sabunu dalin vs kullansak olur mu?

olurda biraz kurutuyor sanki

onun yerine sebamed intim jel alsanız daha iyi olur

ya kızlar hevesinizi kırmak istemem ama bu ürünlr vajına florası için
çoook zararlı bide koltuk altı hadi tamam deodorant kullanaırsın ama vajına
açıkçası biraz tuhaf orayı kimse koklayamaz ki

Bencede bebek ürünleri fln kullanmasan daha iyi olur.

Zebos'un dedigi gibi, farkli farkli ürünler var, vajinal bölge icin bu tür jelleri kullanmani tavsiye ederim.

Vajina için ürünler var ama doktorlar onları bile kullanmayın, sadece su diyorlar. Tehlikeye atmaya değmez bence.

Vajina içine hiç bir ürün kullanılmaz dışını da suyla temizleyin ya da zaten banyo filan yapınca sabunla yıkanıyor özellikle bir ürün kullanmanıza gerek yok içi için.

ya kızlar hevesinizi kırmak istemem ama bu ürünlr vajına florası için
çoook zararlı bide koltuk altı hadi tamam deodorant kullanaırsın ama vajına
açıkçası biraz tuhaf orayı kimse koklayamaz ki

canım karışmak gbı olmasın ama belki arkadaşın bir cinsel hayatı var yada belki kendi rahatsız oluyor:)))) ..bu bakımla ilgili bir durum..ama intim jelleri kesinlikle tavsiye ederim..yani hangi doktor önermiyorsa aklına şaşıyorum..ben bu ürünleri 10 senedir kullanıyorum..sebamed,carefree kullanabilrisn.. yada watsons ta çok hoş kokulu değişik jeller var kullanabilirsin...hiçte zararı yok ..miss gbi valla :))))))...birde şunu söliym bu ürünler elbetteki vajinanın içine sürülmez yaa allah aşkına çocukmuyuz aklınız bu kadarmı basıyor..bu ürünler sadece dış yıkama jelleridir..zaten içten koku varsa bu mantardır oda ancak ilaçlarla tedavi edılır

Son düzenleme:
16 yaşındayım cinsel hayatım yok ama ne biliyim ben kendim rahatsız oluyorum, akıntı çok oluyor zaten. Hele ki adet döneminde kokar diye kendimi yiyorum koku belirgin olmasın diye üzerime sürekli parfüm sıkıyorum pedimi çabuk değiştiriyorum.. Özel bölge konusunda titizim sadece özel bölgede değil, her konuda böyleyiim sadece güzel kokucak, farklı koku istemiyorum ama tabi iltihap kaparsa ne kadar kötü olur bilmiyorum ablamda olmuştu ve cok kötüydü çünkü..

canım ben de 16 yaşındayım. akıntım oluyor demişsin lavanta kokulu günlük pedler var 1 cm falan rahatsız etmez o pedler seni hatta sende olduğunu bile bilmezsinn ondan kullan derim. lavanta kokusu gelir burnuna :)

şunu da belirtmek isterimm oranıza fazla sabun sürmeyinn mantar olur...

canım ben de hele regl dnemı o kokuyu cok takarım ya kokuysa ya rahatsız edıosam etrafımı diye

ama o dönemde hormonalrdan dolayı koku algılarımız baya acık oluyr ondan bize öyle gelebiliyor

yani çok fazla kokuyor gibi gelebilir...sakın vajına içine doğru yıkama yapma

çok içeri girip orasının ph degerını bozarsan sorun olabilir aynı şekilde temız olmazsa gene baska bi

sorun olusabılır ve madem titizsin bu konuda vajınal temızlık jelleri var her banyonda yıkarsın ph degeri

düşük ve uygun sabunalr oluyorlar yanma fln olmaz :) ben sık sık ilithap sorunu yasıyordum doktorum önermıstı

bayaır da yasamıyorum öle bişey cok sukur...ama gene iç taraflara gırmemen lazım dıstan hafıf hafif

zaten üstunde acıklaması oluyor :)

canım ben de 16 yaşındayım. akıntım oluyor demişsin lavanta kokulu günlük pedler var 1 cm falan rahatsız etmez o pedler seni hatta sende olduğunu bile bilmezsinn ondan kullan derim. lavanta kokusu gelir burnuna :)

canım günlük pedler de sorun yaratabiliyor ya ben hamıleler bilir çok akıntı oluyor gebelıkte :)

bunun ıcın gunluk ped kullanınca da sorun olabiliyor sık sık çamaşır değiştirmek lazım akıntı ıcın

ama akıntı da koku varsa ve rengı değişikse ıltıhap olabılır dktotra gözükmek lazım

Molpedin günlük pedleri ama pembe kutu içinde olan fresh deo ya da üstünde çiçek resmi olanları hem iç çamaşırı temizliği için hem de koku için iyi oluyor.Benim de akıntım oluyor, bu pedden kullanıyorum, bir de peçete koyuyorum genital bölgeme her tuvalete girişimde peçeteyi yeniliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…