vajınal koku hakkında

qarden

Guru
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2011
5.423
3.139
Selam kızlar, vajınanın kendıne has olan bu kokusu artık benı cok rahatsız etmeye basladı.

Pamuklu iç çamaşırı giymeme ragmen temızlıgımı aksatmadan yapmama ragmen her duşta yinede koku hissediyorum ve cok rahatsız oluyorum acaba benmı cok takıntı yaptım.

Yaşıyomusunuz sizde bu sorunu yoksa benım enfeksıyonel bi sorunum mu var acaba

Selam kızlar, vajınanın kendıne has olan bu kokusu artık benı cok rahatsız etmeye basladı.

Pamuklu iç çamaşırı giymeme ragmen temızlıgımı aksatmadan yapmama ragmen her duşta yinede koku hissediyorum ve cok rahatsız oluyorum acaba benmı cok takıntı yaptım.

Yaşıyomusunuz sizde bu sorunu yoksa benım enfeksıyonel bi sorunum mu var acaba

cnm
akintini kontrol et onda renk degisimi ve agir koku varsa vajinal iltihap yada mantar tarzi bisey olabilir ona gore antibiyotik yada mantar ilcai kullanirsin .

bende de spiral taktiktan sonra koku olmaya başladı akıntı yok ama ilişki öncesinde yikiyordum sabuna la yada esim eve gelince falan 2 doğum yaptim kilo vermek icin diyete başladım günde 20 bardak su içtim sürekli tuvalete çıkınca orası ici yıkanmış gibi oldu herhalde şimdi yok birşey

intim jeller var çok etkili hiç kullanmadın mı?.watsons veya eczane tarzı yerlerde yada kozmetık dukkanlarında bulabılırsn

X