Vajinal Kaşıntı

1tutamdeniz

Umudum Hep Allah'a 🪷
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2022
546
157
Merhaba arkadaşlar yine size danışmak istedim yaklaşık 2 yıldır dış dudaklarda geçmeyen şiddetli kaşıntı var bende ne yaptıysam ne kadar tedavi gördüysem fayda etmedi uyuz, alerji, mantar, hiçbir şey geçirmedi kaşıntıyı doktorlar bile anlamadı özellikle gece artıyor kaşıntı nioli yağı, papatya çayı, hindistan cevizi yağı, borik asitli bitkisel fitiller, multivitaminler, sirke, aynı Sefa oturma banyosu, İngiliz karbonatı, borik asitli vajinal duş herşeyi denedim ama geçmiyor bu durumu yaşayan var mı? O kadar doktora da gittim fayda göremedim

Ben de 10 aydır çekiyorum aynı sıkıntıyı çözüm bulabildiniz mi acaba?
Evet 1 aydır geçti iç çamaşırı ve dar giyinmeyi bıraktım biraz hafifledi ondan sonra sarımsağı fitil gibi vajinanın içine yerleştirdim 3 gece denedim ve 1 aydır hiçbir şey kalmadı çok kötü bir yöntem son çaremdi artık dayanılmaz bir hal almıştı geceleri sürekli ağlıyordum uyuyamiyordum

Evet 1 aydır geçti iç çamaşırı ve dar giyinmeyi bıraktım biraz hafifledi ondan sonra sarımsağı fitil gibi vajinanın içine yerleştirdim 3 gece denedim ve 1 aydır hiçbir şey kalmadı çok kötü bir yöntem son çaremdi artık dayanılmaz bir hal almıştı geceleri sürekli ağlıyordum uyuyamiyordum
Nasıl yaptınız tam anlatirmisiniz son 3 gündür dayanılmaz bir kasintim var

X